To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Eurobus w Tarnowie   -   20/4/2004
Eurobus, będący inicjatywą Europejskiej Partii Ludowej i Platformy Obywatelskiej dotarł wczoraj do Tarnowa. Na Plac Kazimierza dotarł z półgodzinnym opóźnieniem z Brzeska, gdzie zawitał nieco wcześniej. Około 13.30 z piętrowego autobusu wysiedli głównie młodzi ludzie, którzy zaczęli rozdawać na ulicach Tarnowa ulotki zachęcające do udziału w wyborach do europarlamentu. O instytucji tej opowiadał kilkudziesięciosobowej grupie młodzieży poseł Bogdan Klich - polski obserwator w Parlamencie Europejskim, lider listy kandydatów PO w okręgu małopolsko-świętokrzyskim w czerwcowych wyborach.

Ogloszenie

Urszula Podraza - rzecznik prasowy akcji podkreśla, że ma ona na celu przybliżanie i informowanie o sprawach europejskich mieszkańców miast, do których eurobus zawita. Biorący udział w akcji młodzi ludzie i inni pasażerowie eurobusu, wśród których jest poseł Klich, starają się wyjaśniać wszelkie niejasności narastające wobec wstąpienia naszego kraju do UE i pojawiające się już w przededniu pierwszej kampanii europarlamentarnej w Polsce.
Poza politykami lokalnej Platformy Obywatelskiej i dziennikarzami z eurobusu korzystali wczoraj jednak prawie wyłącznie uczniowie tarnowskich szkół, członkowie Klubów Europejskich, zaproszeni do wzięcia udziału w spotkaniu na placu Kazimierza.
Z Tarnowa eurobus wyruszył do Nowego Sącza.


Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:22:23
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html