To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska policja walczy z handlarzami narkotyków    -   22/9/2008
„Zero tolerancji”
Nasi mundurowi zatrzymali w ostatnim czasie kilka osób posiadających i handlujących narkotykami. Wśród znalezionych substancji odurzających znalazły się tabletki ekstazy, marihuana i amfetamina. Oprócz „drobnicy”, pewien mieszkaniec bloku przy ul. Bitwy o Monte Cassino posiadał w piwnicy m.in. 25 gramów amfetaminy. Policja zapowiada szczególna aktywność w tym zakresie i zero tolerancji dla posiadaczy i dealerów narkotyków.

Ogloszenie
>

W Tarnowie na ul. Pracy policjanci z Komisariatu Tarnów Zachód zatrzymali dwóch 17-latków z Tarnowa. Przy jednym z nich ujawnili 9 sztuk tabletek ekstazy. Podczas przeszukania u drugiego, zabezpieczono 18 sztuk woreczków z zawartością suszu koloru zielonego, 3 woreczki z białym proszkiem, wagę elektroniczną, szklane lufki i woreczki strunowe. W mieszkaniu tym zatrzymano także 37-letnia kobietę i 38-letniego mężczyznę - bez stałego meldunku. Wobec tego ostatniego Prokuratura Rejonowa w Tarnowie zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju za posiadanie 1,8 gramów amfetaminy i ponad 11 gramów marihuany oraz wielokrotne udzielanie 17-latkom środków odurzających.
Również w Tarnowie, w jednej z piwnic bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 25-letniego mieszkańca Tarnowa, przy którym ujawnili 0,34 grama amfetaminy. W piwnicy i mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli także 4 działki amfetaminy o wadze blisko 25 gramów, woreczek z marihuaną o wadze blisko 40 gramów, wagę elektroniczną oraz zapas woreczków strunowych.
Na Nowym Świecie w Tarnowie, policjanci z komisariatu Centrum ujawnili w szufladzie deski rozdzielczej samochodu Honda Civic, należącego do 21-letniego mieszkańca Radgoszczy, 4 sztuki tabletek ekstazy. Ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.
W to samo miejsce trafili 22- i 23-letni mieszkańcy Krakowa, zatrzymani przez policjantów w rejonie dyskoteki w Śmignie. Mężczyźni w kieszeniach spodni posiadali 0,31 i 0,45 grama marihuany.
Policja zapowiada szczególna aktywność w tym zakresie i zero tolerancji dla posiadaczy i dealerów narkotyków.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl