To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Będą podwyżki dla nauczycieli   -   21/4/2004
Zgodnie z rozporządzeniem Minister Edukacji i Sportu Krystyny Łybackiej, wszyscy pedagodzy lada dzień otrzymają zwiększone pensje z wyrównaniem od stycznia. Odpowiednie regulacje dotyczące tak zwanych minimalnych stawek uposażenia, dotarły właśnie do samorządów.

Ogloszenie

Podwyżka wyniesie około trzech procent – mówi dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki magistratu Stanisław Świerczek. Rozporządzenie minister Łybackiej to duży ciężar dla samorządów. Choć podwyżki nie są duże, tylko w Tarnowie, budżet miasta będzie musiał wydatkować na ten cel 2,5 miliona złotych. Tymczasem nauczyciele przekonują, że powinni lepiej zarabiać. Ich zdaniem trzydzieści do sześćdziesięciu złotych dodatkowo to niewiele, ale dobre i to.
To jeszcze nie koniec dobrych informacji dla nauczycieli. Weszła w życie uchwała dotycząca stawek dodatków motywacyjnych. Już na początku przyszłego tygodnia samorząd ma przekazać pieniądze do szkół. Dodatek wyniesie około piętnastu procent od wartości wynagrodzenia dyrektorów szkół.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:35:20
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html