To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Festiwal filmów młodzieżowych w Skrzyszowie   -   21/4/2004
Już w najbliższy weekend w Skrzyszowie zapowiada się interesujące spotkanie młodych ludzi zafascynowanych filmem oraz projektami multimedialnymi. Okazją do takiego spotkania będzie I Młodzieżowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych i Prezentacji Multimedialnych "Stop".

Ogloszenie

Sam pomysł zorganizowania I MFFKiPM zrodził się podczas konkursu na najlepszy plakat antyalkoholowy. Konkurs skierowany był do młodych mieszkańców województwa małopolskiego. Dwie młode mieszkanki Skrzyszowa - Ewelina Srebro i Karolina Łabno uczestniczyły w ubiegłym roku w Młodzieżowym Forum Liderów Środowiskowych w Bartkowej, gdzie zaprezentowały autorski pomysł na festiwal filmów i prezentacji "Stop". Projekt spodobał się w Urzędzie Marszałkowskim i autorki otrzymały wsparcie w wysokości 2000 złotych na organizację festiwalu. Przygotowania trwały od dawna, teraz są finalizowane. Znany jest już szczegółowy program trzydniowej imprezy w Skrzyszowie. Obejmował on będzie nie tylko prezentację filmów, ale także różnorodne warsztaty dla młodzieży.
Uczestnicy zjawią się w Skrzyszowie już 23 kwietnia i jeszcze tego samego dnia zaplanowaliśmy pierwsze warsztaty twórczości, te akurat poświęcone bada tworzeniu projektów działań lokalnych i animowaniu grup młodzieżowych. Poprowadzą je specjaliści z krakowskiej Pracowni Psychologicznej "Ergo" Elżbieta Sołtys i Radosław Tendera - wyjaśnia jedna z pomysłodawczyń i or-ganizatorek festiwalu Ewelina Srebro.
W dniu inauguracji festiwalu zaplanowano także drugie warsztaty oraz koncert kieleckiego piosenkarza Marka Tercza. Sobota to dla uczestników cały dzień pełen warsztatowych zajęć, które potrwają praktycznie od rana do wieczora. Prace i dyskusje o twórczości sfinalizowane zostaną koncertem w wykonaniu Grzegorza Radłowskiego.
Otwarty dla widzów będzie natomiast ostatni dzień festiwalu - niedziela 25 kwietnia. Uczestnicy rozpoczną go od mszy świętej. Od godziny 10 do 13.30 zaplanowano prezentacje konkursowe. Jury konkursu (w jego skład zaproszeni zostali m. in. ks. Andrzej Augustyński, pełnomocnik prezydenta Krakowa do spraw profilaktyki i przeciwdziałania przestępczości młodzieży, Marta Mordarska, pełnomocnik zarządu województwa małopolskiego, krytyk Jerzy Armata, filmoznawca Jerzy Świtek oraz opiekun Duszpasterstwa Akademickiego "Tratwa" w Tarnowie ks. Artur Ważny) oceni siedem dopuszczonych do festiwalu filmów oraz kilka prezentacji.
Wyniki pierwszego skrzyszowskiego festiwalu mają być ogłoszone tego samego dnia około godziny 14.30.
Wówczas też zaprezentowany zostanie najlepszy film. Wszystkie zajęcia warsztatowe i finał odbędą się w Zespole Szkół w Skrzyszowie. (źródło: )
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 06:03:39
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html