To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Inauguracja sezonu jazzowego w TCK    -   25/9/2008
Funk De Nite & Bryan Corbett
To piorunujące muzyczne zestawienie Tarnowskie Centrum Kultury przygotowało na inaugurację sezonu jazzowego. Krakowski Funk De Nite to jeden z najciekawszych polskich zespołów grających mieszankę jazzu, funky i rocka. Również Bryana Corbetta specjalnie przedstawiać nie trzeba – to przecież znakomity angielski trębacz, współpracujący z US3. Koszt udziału w tej muzycznej uczcie, 3 października, to 20 zł.

Ogloszenie

Funk De Nite założony został w Krakowie przez saksofonistę Ryszarda Krawczuka, absolwenta Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, funky, rocka i hip-hopu. Rytmiczne kompozycje członków zespołu i gości, przeplatają się z lirycznymi balladami. Zespół łączy swą muzykę z efektownym show scenicznym. Z grupą współpracowali wybitni muzycy m.in. J. Śmietana, M. Raduli, B. Maseli, P. Żaczek, a także goście z zagranicy: S. Logan, S. Laroo, W. Byrd, Ch. Titz, czy Stewlocks. Skład: Ryszard Krawczuk – saksofon, Piotr Grząślewicz – gitara, Piotr „Quentin” Wojtanowski - gitara basowa, Artur Malik – perkusja. Funk de Nite ma za sobą udział w wielu festiwalach w kraju i za granicą oraz dwie płyty CD - "What!So What" i "J-5".
Bryan Corbett - urodzony w 1974 w Hereford w Anglii, znakomity angielski trębacz, od trzech lat współpracujący z legendarną grupą US3. Z zespołem tym trzykrotnie odwiedził Polskę. Współpracuje również z takimi gwiazdami jak Courtney Pine, czy Georgie Fame. Prowadzi własny kwartet akustyczny, jest kompozytorem i producentem muzycznym. W dorobku posiada cztery solowe płyty CD.
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w TCK, Rynek 5. Informacje: www.tck.pl, Rezerwacje: 014 6 888 888.

Piwnice TCK, Rynek 5, 3 października godz. 19:30

UWAGA KONKURS! Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenie na koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TCK. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w dniu koncertu, po godz. 12:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:58:01
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html