To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych młodego pokolenia w Tarnowie    -   29/9/2008
Cool Kids Of Death
Jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych młodego pokolenia wystąpi w Piwnicach TCK 19 października o godz. 19:30. Ewenementem jest fakt, że zespół podpisał kontrakt muzyczny z koncernem muzycznym BMG nie mając na swoim koncie ani jednego koncertu na żywo, jedynie na podstawie przesłanego demo. Oryginalność i melodyjność muzyki oraz dojrzałość tekstów zjednują grupie zarówno sympatię fanów, jak i mediów. Skład: Krzysztof Ostrowski – wokal, Jakub Wandachowicz – gitara basowa, Marcin Kowalski – gitara, Jacek Fras – perkusja, Kamil Łazikowski – klawisze, programowanie, Wojciech Michalec – gitara.

Ogloszenie

UWAGA KONKURS! Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenie na koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TCK. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w dniu koncertu, po godz. 12:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:58:40
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html