To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”    -   29/9/2008
Bajka dla najmłodszych
Teatr Młodego Widza w MCK – 19 października o godz. 11:00 będzie można zobaczyć spektakl rzeszowskiego teatru „Maska”. Jak znaleźć odpowiedniego kandydata do ręki królewny? Głowi się cały dwór, ale najlepszy sposób wynajduje sama zainteresowana. Jaki? O tym właśnie opowiada ta bajka, i choć trzyma widza w niepewności, to jednak wszystko kończy się tak, jak kończyć się powinno... Bilety w cenie 10zł.

Ogloszenie
UWAGA KONKURS! Mamy dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na to widowisko. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło TMW . W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w w sobotę ok. godz. 18:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:28:55
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html