To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   30 kwietnia jak w Sylwestra   -   22/4/2004
W nocy z 30 kwietnia na 1 maja na płycie tarnowskiego rynku zorganizowana zostanie impreza muzyczna połączona z pokazem sztucznych ogni o północy. W ten sposób mamy świętować wejście Polski do Unii Europejskiej. Projekt koordynowany jest przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej, działające w strukturach Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki.

Ogloszenie
>


"Umarł król - niech żyje król" będzie imprezą masową promującą przystąpienie Polski do Unii Europejskiej. Przedsięwzięcie będzie miało miejsce w nocy 30 kwietnia, poprzedzającej wstąpienie Polski do struktur unijnych. Miejscem spotkania będzie tarnowski rynek, na którym zgromadzeni wieczorową porą mieszkańcy przywitają nowy moment historyczny. Projekt z uwagi na otwarty charakter skierowany jest do mieszkańców miasta, zarówno młodzieży, jak też dorosłych.

Uroczystość rozpocznie o godz. 19.30 przemarsz szczudlarzy z powiewającymi flagami nowych krajów unijnych. Ulicami miasta przejdzie roztańczony i rozśpiewany barwny korowód kostiumowy, który utworzy młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika (dawny Zespół Szkół Odzieżowych). Parada zakończy się na rynku.

Tarnowianie bawić się będą na płycie rynku w europejskich rytmach. A wszystko to przy akompaniamencie orkiestry dętej, chóru Gospel i zespołu Gang Olsena. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to szczególne widowisko: pełne muzyki, światła i ruchu. Zwieńczeniem wspólnej zabawy będzie pokaz sztucznych ogni zorganizowany punktualnie o północy.

Koszty organizacyjne imprezy wyniosą 45 tysięcy zł, w tym ze środków budżetowych Urzędu Miasta Tarnowa będzie pięć tysięcy zł. Pozostałą część kosztów, tj. 40 tysięcy, pokryje dotacja celowa pochodząca z budżetu wojewody małopolskiego.
Janusz Smoliński
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:49:32
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html