To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   ISPA pod znakiem zapytania   -   23/4/2004
Największa z inwestycji najbliższych lat w Tarnowie może, ale nie musi się opóźnić. Ministerstwo Gospodarki potwierdziło wczoraj informację o ... zaginięciu dokumentów dotyczących projektów 10 miast w Polsce na łączną sumę 300 mln euro. Wsród nich znalazły się dokumenty dotyczące wodociągowania Tarnowa i sąsiednich gmin.

Ogloszenie

- Nie spowodowało to dotychczas żadnych komplikacji w przygotowaniach -przekonuje Tadeusz Rzepecki prezes Tarnowskich Wodociągów, które zajmą się realizacją projektu.

Rząd polski wystąpił do Brukseli o duplikaty dokumentów podpisanych już wcześniej przez stronę unijną. Projekt, prócz budowy nowych i wymiany starych sieci wodociągowych obejmuje inwestycje poprawiające jakość wody w Zakładzie Uzdatniania i w Grupowej Oczyszczalni Ścieków. Konkretne prace prowadzone będą w 2005 i 2006 roku. Mają kosztować około 160 milionów złotych. Blisko 70 % tej kwoty przekaże Bruksela. W tym roku inwestycje są przygotowywane.

Zagubione dokumenty od trzech miesięcy były poszukiwane w Ministerstwie Gospodarki. Ponieważ ich nie znaleziono największy skandal w dotychczasowych przygotowaniach do akcesji wyszedł na jaw. Z projektu ISPA, który miał przygotowywać samorządy do wypełniania zadań , finansowanych w przyszłości przez Fundusz Spójności ma być zrealizowane w Polsce 46 projektów. Zaginęły dokumenty dotyczące ostatnich dziesięciu przedsięwzięć, wśród których znalazł się projekt z Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:41:27
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html