Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Niech rozstrzygnie NSA   -   23/4/2004
Tarnowscy radni odwołali się wczoraj do Naczelnego Sądu Administracyjnego po orzeczeniu wojewody podważającym ich wcześniejszą uchwałę w sprawie wygaszania Szkoły Podstawowej nr 5, które ma nastąpić do 2009 roku. - Są duże szanse, że Sąd uzna racje moje i większości Rady, więc do szkoły nie ma nadal żadnej rekrutacji – twierdzi prezydent Mieczysław Bień.

Ogloszenie

Prezydent mówi, że w przypadku, gdyby Sąd Administracyjny podzielił wątpliwości wojewody co do prawomocności wstrzymania naboru decyzja w sprawie jego ogłoszenia zapadnie na sesji w połowie czerwca.
Tymczasem rodzice przekonują, że nawet, gdyby wtedy ogłoszono rekrutację, to będzie na nią za późno. Rodzice zainteresowani wcześniej nauką w naszej szkole po działaniach pana prezydenta już się wycofują – tłumaczą przedstawiciele Rady Rodziców. Przypomnijmy wojewoda dopatrzył się wad proceduralnych w podejmowaniu decyzji o wygaszaniu szkoły. Dlatego w trybie rozstrzygnięcia nadzorczego uchylił uchwałę radnych w tej sprawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(27-04-2004) alfa :
Cicho bądźcie - pan wojewoda lepiej wiedzą. Hej!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Miśka :
Ale się uparli na tę szkołę ,napewno Bień ma w tym jakiś swój interes!! Ani chybi coś komuś obiecał. Ile ma do końca swojej kadencji?Mam nadzieję że ostatniej!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl