To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Niech rozstrzygnie NSA   -   23/4/2004
Tarnowscy radni odwołali się wczoraj do Naczelnego Sądu Administracyjnego po orzeczeniu wojewody podważającym ich wcześniejszą uchwałę w sprawie wygaszania Szkoły Podstawowej nr 5, które ma nastąpić do 2009 roku. - Są duże szanse, że Sąd uzna racje moje i większości Rady, więc do szkoły nie ma nadal żadnej rekrutacji – twierdzi prezydent Mieczysław Bień.

Ogloszenie

Prezydent mówi, że w przypadku, gdyby Sąd Administracyjny podzielił wątpliwości wojewody co do prawomocności wstrzymania naboru decyzja w sprawie jego ogłoszenia zapadnie na sesji w połowie czerwca.
Tymczasem rodzice przekonują, że nawet, gdyby wtedy ogłoszono rekrutację, to będzie na nią za późno. Rodzice zainteresowani wcześniej nauką w naszej szkole po działaniach pana prezydenta już się wycofują – tłumaczą przedstawiciele Rady Rodziców. Przypomnijmy wojewoda dopatrzył się wad proceduralnych w podejmowaniu decyzji o wygaszaniu szkoły. Dlatego w trybie rozstrzygnięcia nadzorczego uchylił uchwałę radnych w tej sprawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:46:17
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html