To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ażurowe jajo z herbem Tarnowa" hitem w Brukseli!    -   15/10/2008
Targi „Europacado”
W Brukseli odbyły się Europejskie Targi Pamiątek, Prezentów i Wystroju Wnętrz „Europacado”. Wśród ekspozycji prezentowanych na Polskim Stoisku Narodowym nie zabrakło tarnowskiego akcentu. Według Polskiej Organizacji Turystycznej – Ośrodek w Brukseli, który to organizował polskie stoisko, „Ażurowe Jajo z Herbem Tarnowa" pani Doroty Pacanowskiej cieszyło się ogromnym powodzeniem i przyciągało wielu zwiedzających. Być może już niedługo w jednej z brukselskich galerii będzie można zakupić tarnowską pamiątkę.

Ogloszenie

Celem prezentacji pamiątek na targach było uhonorowanie finalistów i wyróżnionych w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej, dzięki którym wiele polskich regionów zyskuje ładne pamiątki dla turystów odwiedzających ich okolice. Targi „Europacado”, w których udział wzięło 738 wystawców z Europy i świata odwiedziło 18 000 osób.
„Ażurowe Jajo z Herbem Tarnowa" zostało wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu "Pamiątka Turystyczna z regionu" a zgłoszone zostało do konkursu przez tarnowski magistrat i Tarnowskie Centrum Informacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:00:38
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html