Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Finał I edycji Fotokonkursu OKAY   -   24/4/2004
I edycja trwającego na naszych łamach nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy fotokonkursu została w środowe popołudnie rozstrzygnięta ! W wyborze najlepszych fotografii nadesłanych do redakcji portalu pomogli nam wybitni tarnowscy fotograficy: Jan Gomoła i Tadeusz Koniarz. Wspólnie nagrodziliśmy i wyróżnili w sumie 10 osób. Uroczystość wręczenia nagród, w tym nagrody głównej -aparatu cyfrowego, nastąpi 5 maja w Pasażu Tertila. Do tego czasu - spośród dziesiątki finalistów - wszyscy inTARnauci mają możliwość wyłonienia swojego faworyta. Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej sondzie !

Ogloszenie

Aby niczego Wam nie sugerować - zdecydowaliśmy, że wyniki środowego posiedzenia Komisji Konkursowej pozostaną tajemnicą aż do godziny 18.30 w środę 5 maja. Wtedy bowiem odbędzie się w restauracji "Pasaż" finał pierwszej edycji Konkursu i wręczenie nagród.

Do tego czasu macie możliwość zagłosowania na - Waszym zdaniem - najlepszego autora fotografii nadesłanych do nas w ciągu minionych 14 miesięcy. Wybór ograniczyliśmy już do 10 nazwisk, które przewijały się najczęściej w naszej komisyjnej i redakcyjnej dyskusji. Ale zobaczycie, że nawet tak zawężony wybór wcale nie jest łatwy.

Mieliśmy nie lada orzech do zgryzienia przy podejmowaniu ostatecznych decyzji konkursowych. Braliśmy pod uwagę bardzo różne kryteria. Jednym z najważniejszych była zgodność z ogólnym przesłaniem konkursu. Chcieliśmy najbardziej docenić nowatorstwo uczestników konkursu w poszukiwaniach miejsc mniej lub wcale nie obfotografowanych, związanych z Tarnowem i regionem tarnowskim. Ostatecznie nagradzaliśmy także nowe lub niecodzienne ujęcia miejsc dobrze już znanych, plastyczność, wrażliwość autorów, ich pomysłowość a nawet humor. Komisja, szczególnie obaj fachowcy w dziedzinie fotografii, nie mogła też nie zauważyć sporych umiejętności warsztatowych niektórych autorów. Chociaż staraliśmy się, aby to nie było kryterium dominujące. Przecież konkurs ogłosiliśmy dla amatorów.

Podczas obrad finałowej komisji zdecydowaliśmy o kontynuowaniu Konkursu. II edycję rozpoczniemy oficjalnie w momencie ogłoszenia zwycięzców pierwszej, ale już dziś można nadsyłać do nas kolejne fotografie. Dla autorów większej ilości nadsyłanych prac będzie jeden dodatkowy punkt regulaminu. Będziecie musieli sami dokonywać teraz wstępnej selekcji - wyboru maksimum 30 najlepszych - Waszym zdaniem - własnych fotografii. Nie oznacza to, że nie można do nas nadesłać większej ilości zdjęć! Sami jesteśmy ich ciekawi i każde ciekawe zdjęcie będziemy się starać dodatkowo publikować. Chodzi jednak o to, żebyście sami dokonowywali samooceny nadsyłanych fotografii. Wszystkim ułatwi to późniejszy wybór.
Zapraszamy więc do zabawy !

UWAGA ! Autorzy wymienieni w naszej sondzie (na stronie głównej www.tarnow.okay.pl ukaże się ona w najbliższych godzinach) mogą już czuć się zaproszeni na uroczystość Finału I edycji FOTOKONKURSU OKAY. Postaramy się również o tym poinformować każdą z tych osób oficjalnie (w miarę posiadanych kontaktów). ZAPRASZAMY 5 maja do "Pasażu"!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl