To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  We wtorek rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami   -   16/10/2008
Finał "kociego" konkursu
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Tarnowie zaprosiło kilkanaście tarnowskich szkół do konkursu plastycznego poświęconego zwierzętom. Jeszcze przed wakacjami został ogłoszony temat, a teraz w październiku - Światowym Miesiącu Zwierząt prace dzieci przysłało 10 szkół podstawowych, 2 gimnazja, 2 świetlice szkolne, 2 przedszkola, 1 technikum i 1 LO. Przyszło w sumie 345 prac. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we foyer Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie, w najbliższy wtorek 21 października 2008.r o godz. 17.00. Prace będzie można oglądać tam przez najbliższe 4 tygodnie.

Ogloszenie
>

Najwięcej, bo aż 134 rysunków napłynęło ze Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci malowały zwierzęta na zajęciach plastycznych, są też prace z międzyklasowych kół plastycznych oraz dzieła zbiorowe. Konkurs poświęcony był głównie kotom i rysunków kotów jest najwięcej, ale dzieci utrwalały na papierze inne swoje zwierzęta w najprzerożniejszych sytuacjach z wakacji i w domu. - Chcieliśmy, aby dzieci podzieliły się swoją radością z posiadania czworonożnych przyjaciół, a specjalnie poprzez temat konkursu zachęcić dzieci i ich rodziców do posiadania w domu kota, co mogłoby zwiększyć adopcję bezdomnych zwierząt i uratować niejednego małego tarnowskiego kociaka przed zimą - mówi pomysłodawca konkursu Krzysztof Szmid z tarnowskiego TOZ.
Jury złożone z 3 tarnowskich artystów plastyków i 1 pedagoga plastyka przyznało już 20 nagród i 1 nagrodę główną, 30 wyróżnień i tyle samo dyplomów, oprócz tego będą nagrody specjalne od Towarzystwa za podjęty temat i wrażliwość dzieci. Większość prac będzie przez cały miesiąc wystawiona w holu tarnowskiego teatru, począwszy od dnia ogłoszenia wyników konkursu. Podsumowaniu konkursu będzie towarzyszył występ teatrzyku dziecięcego i prezentacja wierszy o zwierzętach przez nestorkę tarnowskiego teatru - Lidia Holik – Gubernat, która przy akompaniamencie Kajetana Borowskiego zaprezentuje kilka utworów poetyckich. Wystąpią też dzieci ze świetlicy przy parafii M.B.Fatimskiej z przygotowanym przez Panią Irenę Brzoskwinia materiałem dotyczącym ochrony bezdomnych zwierząt.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:31:53
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html