To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   "Majówkowe" obchody na Powiślu   -   24/4/2004
Na długi (choć nie najdłuższy) majowy weekend w Dąbrowie Tarnowskiej przygotowano szereg różnorodnych atrakcji związanych z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja oraz przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Uroczystości oficjalne zalanowano tradycyjnie pod Pomnikiem Poległych za Ojczyznę w parku miejskim.

Ogloszenie

Poprzedzi je przemarsz pocztów sztandarowych i orkiestry ulicami miasta oraz msza św. w kościele NMP Szkaplerznej o godz. 11.00. Uroczystą akademię zatytułowaną "A źródło wciąż bije.." przedstawią uczniowie Gimnazjum nr 2.

Imprezy rozpoczną się w piątek o godz. 9.00 od V Jubileuszowego Biegu Konstytucji, zorganizowanego przez MGOSiR. Na godz. 17.00 w kościele Wszystkich Świętych zapalnowano koncert "Tria akordeonowego" w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Onalezionej. Od piątku czynne będą również wystawy związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie "Civitas Christiana".

Z okazji przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, 1 maja o godz. 17.00 na placu przed Urzędem Gminy odbędzie się "Festyn europejski". W czasie imprezy wystąpi kapela ludowa "Dąbrowiacy" i zespół taneczny z Gimnazjum nr 2, przygotowano także konkursy dla dzieci i spektakl kabaretowy. W dniu 2 maja w galerii DDK otwarta zostanie wystawa malarstwa młodych artystów z "Grupy 4". (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:30:17
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html