Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   "Majówkowe" obchody na Powiślu   -   24/4/2004
Na długi (choć nie najdłuższy) majowy weekend w Dąbrowie Tarnowskiej przygotowano szereg różnorodnych atrakcji związanych z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja oraz przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Uroczystości oficjalne zalanowano tradycyjnie pod Pomnikiem Poległych za Ojczyznę w parku miejskim.

Ogloszenie
>

Poprzedzi je przemarsz pocztów sztandarowych i orkiestry ulicami miasta oraz msza św. w kościele NMP Szkaplerznej o godz. 11.00. Uroczystą akademię zatytułowaną "A źródło wciąż bije.." przedstawią uczniowie Gimnazjum nr 2.

Imprezy rozpoczną się w piątek o godz. 9.00 od V Jubileuszowego Biegu Konstytucji, zorganizowanego przez MGOSiR. Na godz. 17.00 w kościele Wszystkich Świętych zapalnowano koncert "Tria akordeonowego" w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Onalezionej. Od piątku czynne będą również wystawy związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie "Civitas Christiana".

Z okazji przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, 1 maja o godz. 17.00 na placu przed Urzędem Gminy odbędzie się "Festyn europejski". W czasie imprezy wystąpi kapela ludowa "Dąbrowiacy" i zespół taneczny z Gimnazjum nr 2, przygotowano także konkursy dla dzieci i spektakl kabaretowy. W dniu 2 maja w galerii DDK otwarta zostanie wystawa malarstwa młodych artystów z "Grupy 4". (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(25-04-2004) turysta :
Będę 2 maja na uroczystości rodzinnej w tym mieście.nie jest to przecież wielkie miasto a sporo w nim inicjatyw kulturalnych,sportowych,patrio tycznych i dodam ,ze jest tam czysto.Niektóre nasze miasteczka i miasta ze Śląska nie są tak zadbane.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) ob :
a w szczucinie nadal pochody 1 majowe .brawo sekretarzu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) aa :
w szczucinie rządzą komuniści

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) po :
mowia ze nie sa komunistami ale ja ich zznam i przyznaje racje aa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) Rosa :
nie komunisci ale chlopcy z fajernej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl