To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   14 760 zł na lepsze jutro dla dzieci    -   22/10/2008
„Jaka to melodia” dla Tarnowa
Blisko 15 tys. zł wygrał dla Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” z Tarnowa satyryk Krzysztof Piasecki. Był on finalistą popularnego teleturnieju „Jaka to melodia?” w TVP1. Razem z pozostałą dwójką uczestników: aktorką Katarzyną Zielińską i skrzypkiem Filipem Jaślarem walczył o jak najwyższą kwotę dla tarnowian. -Podarowane 14 760 zł pozwoli nam profesjonalnie pomagać niepełnosprawnym dzieciom – zapowiada Krzysztof Drwal, prezes zarządu Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro”.

Ogloszenie
>

„Jaka to melodia?” to popularny quiz emitowany w Telewizji Polskiej. W specjalnym odcinku do rywalizacji stanęły gwiazdy polskiego showbiznesu, satyrycy: Krzysztof Piasecki i Filip Jaślar – członek Grupy MoCarta oraz Katarzyna Zielińska, aktorka serialu „Barwy szczęścia”. Show uświetniły gwiazdy z Polski i zagranicy, m.in. Lutricia McNeal i Arash ze swoimi największymi hitami oraz laureat większości nagród muzycznych w Polsce Piotr Kupicha z zespołem, czyli grupa Feel. Śpiewali także: Kasia Kowalska i Formacja Nieżywych Schabuff, a tańczyła grupa VOLT Agustina Egurroli.
-Trzymaliśmy kciuki przed telewizorami i bardzo się cieszymy z wygranej – mówi Krzysztof Drwal. -Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia. Szczególne słowa serdecznej pamięci i wdzięczności kierujemy do szefostwa i pracowników Redakcji Rozrywki TVP1 i Domu Produkcji Filmowej, Telewizyjnej i Reklamowej Media Corporation w Warszawie.

Pieniądze z wygranej zostaną w całości przeznaczone na potrzeby niepełnosprawnych dzieci. W Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej prowadzonej przez „Ich Lepsze Jutro” znajdują one fachową pomoc. Z dziećmi z zespołem Downa, po porażeniu mózgowym, z autyzmem i upośledzeniem umysłowym pracują wykwalifikowani logopedzi, psychologowie, rehabilitacji, a także terapeutki prowadzące zajęcia z psami i terapię przez sztukę. Wszystkie zajęcia są bezpłatnej i odbywają się przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:33:17
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html