Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Krzysztof Zawadzki na premierze filmowej w kinie Millennium    -   23/10/2008
Senność
24 października o godz. 20:00 w kinie Millennium odbędzie się premierowy pokaz dramatu psychologicznego „Senność” Magdaleny Piekorz. Po projekcji zaplanowano spotkanie z Krzysztofem Zawadzkim, odtwórcą jednej z ról, aktorem teatralnym i telewizyjnym. Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski. „Senność” to opowieść o ludziach, którym życie zaczęło przeciekać przez palce, którzy zapadli w rodzaj emocjonalnego letargu i choć żyją, nie żyją naprawdę - czytamy w recenzji.

Ogloszenie
>

„Senność” to opowieść o ludziach, którym życie zaczęło przeciekać przez palce, którzy zapadli w rodzaj emocjonalnego letargu i choć żyją, nie żyją naprawdę. Znakomity młody pisarz dokonał niewłaściwego wyboru życiowej drogi brnąc w emocjonalna pułapkę, z której nie umie znaleźć wyjścia. Utalentowana aktorka cierpiąca na narkolepsję zamknięta w swym luksusowym domu podejrzewa męża o zdradę. Wreszcie początkujący lekarz nie potrafi wydobyć się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Zbieg okoliczności sprawia, że drogi tych wszystkich ludzi przecinają się. Każdy pod wpływem impulsu budzi się na nowo do życia, podejmuje kolejną próbę pójścia własną drogą, na której znów może zdarzyć się miłość, nienawiść, zdrada, śmierć… wszystko.

Po projekcji odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Zawadzkim, grającym w filmie artystę Roberta, który zamiast tworzyć zmaga się z pospolitością życia, pozwalając, by przeciekało mu ono przez palce. -Wrogiem Roberta jest czas. Przegrywa z nim na polu zawodowym i w życiu rodzinnym, osobistym - mówi o swojej roli K. Zawadzki. -(...) Myślę, że to emocjonalne lenistwo sprawia, że łatwiej mu jest wykluczyć siebie poza nawias niż podjąć jakąkolwiek walkę, obudzić ambicje. Nawet wiadomość o śmiertelnej chorobie jawi się raczej jako szansa na koniec jego beznadziejnej kondycji.
Krzysztof Zawadzki w 1997 roku ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i związał się z Teatrem im. Słowackiego. Zdobył szereg nagród teatralnych m.in. nagrodę Ludwika przyznawaną przez krakowskie środowisko artystyczne za rolę Myszkina w „Idiocie” według Fiodora Dostojewskiego oraz Złotą Maskę przyznaną w plebiscycie publiczności najpopularniejszemu aktorowi scen krakowskich w 2002 roku. Widzom telewizyjnym znany jest przede wszystkim z roli Macieja Depczyka w serialu „Na dobre i na złe”, na dużym ekranie zadebiutował w „Kochankach z Marony” Izabelli Cywińskiej.

Kino Millennium, ul. Traugutta 1, premiera i spotkanie – 24 października, godz. 20:00, projekcje do 6 listopada

UWAGA KONKURS! Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenie na piątkowy seans "Senności" w Millenium oraz dwa na inny wybrany seans tego filmu. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasła MILLENNIUM. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w dniu seansu - pierwsze wylosujemy w piątek ok. godz. 16:00 a dwa następne we wtorek 28 X około godziny 12:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-10-2008) ali baba :
Słaby film. Przerysowany. I w dodatku jako jeden z trzech głównych wątków homoseksualne romanse lekarza z dresiarzem. Since fiction i pierdoły. Polskie kino upada... Zdecydowanie tego filmu nie polecam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2008) qlka :
słaby film, bo i książka słaba. Też nie polecam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-10-2008) kala :
nie rozumiem opini powyzej!!! widocznie sie nie podobalo bo oglkadajac ten film trzeba myslec!!!! film wspanialy,pozostawia mieszane uczucia ,zmusza do przemyslen nad soba i nie tylko,dawno nie ogladama tak dobrze zrobionego filmu,!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947