To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Wojciech Popiela szefem regionu   -   27/4/2004
Tarnowianin na czele małopolskiej organizacji UPR. W niedzielę prezes Unii Polityki Realnej Stanisław Wojtera mianował Wojciecha Popielę prezesem Okręgu Małopolskiego tej konserwatywno-liberalnej partii. Nowy prezes regionalnej UPR jest jednym z najlepiej znanych inTARnautom lokalnych polityków. Z jego poglądami i opiniami możemy się często zapoznawać on-line.

Ogloszenie

Wojciech Popiela ma 33 lata. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i SPR przy Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu. Pracuje w banku. Od roku 1999 jest prezesem oddziału tarnowskiego UPR. Jest członkiem Stowarzyszenia KoLiber. Publikował w tygodniku "TEMI" i "Małopolskiej Gazecie Studenckiej". Jest felietonistą miesięcznika "Moja Bochnia i Powiat". W roku 2002 był inicjatorem ogólnopolskiej akcji przeciwko przymusowi instalowania kas fiskalnych w taksówkach. W roku 2003 współorganizował w Krakowie międzynarodową konferencję "Ethical Foundations of Economy". Był kandydatem UPR w wyborach parlamentarnych i samorządowych. W ostatnich wyborach do Rady Miasta Tarnowa w roku 2002 zanotował 11 wynik w mieście.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:10:36
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html