Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Wojciech Popiela szefem regionu   -   27/4/2004
Tarnowianin na czele małopolskiej organizacji UPR. W niedzielę prezes Unii Polityki Realnej Stanisław Wojtera mianował Wojciecha Popielę prezesem Okręgu Małopolskiego tej konserwatywno-liberalnej partii. Nowy prezes regionalnej UPR jest jednym z najlepiej znanych inTARnautom lokalnych polityków. Z jego poglądami i opiniami możemy się często zapoznawać on-line.

Ogloszenie
>

Wojciech Popiela ma 33 lata. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i SPR przy Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu. Pracuje w banku. Od roku 1999 jest prezesem oddziału tarnowskiego UPR. Jest członkiem Stowarzyszenia KoLiber. Publikował w tygodniku "TEMI" i "Małopolskiej Gazecie Studenckiej". Jest felietonistą miesięcznika "Moja Bochnia i Powiat". W roku 2002 był inicjatorem ogólnopolskiej akcji przeciwko przymusowi instalowania kas fiskalnych w taksówkach. W roku 2003 współorganizował w Krakowie międzynarodową konferencję "Ethical Foundations of Economy". Był kandydatem UPR w wyborach parlamentarnych i samorządowych. W ostatnich wyborach do Rady Miasta Tarnowa w roku 2002 zanotował 11 wynik w mieście.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 31)Dodaj komentarz
(27-04-2004) gandolf :
Gratuluję nominacji i życzę dalszych sukcesów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) wijak :
przyłączam się do gratulacji, chociaż wolałbym, żeby to był awans np. na marszałka województwa ... Czego życzę Panu Wojtkowi i nam wszystkim też !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Lizak :
To ja też wyliżę dupę, gratuluje gratuluje, niech mnie pan weźmie na swojego doradcę, działam w UPR od pół roku, ale w piciu flaszek na zebraniach doganiam juz powoli starszych kolegow. Mam "łeb" - niech mnie Pan weźmie, ja też chcę być bliżej KORYTA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Sympatyk, nie członek :
Niestety ludziom wszystko się tak już kojarzy. Dla 90 % sceny politycznej mają nawet rację - bo czy tak daleko jest PSL od LPRu, albo Samoobrona od UP, a (duża część) PO od SLD, czy PiSu. Te same slogany, to samo rządzenie się czyimiś pieniędzmi, a jak braknie - przyciskanie śruby obywatelom. Lizaku, przyjdź kiedyś na jakieś spotkanie UPR albo przynajmniej przeczytaj jakąś ksiażkę z konserwatywno-liberalnej biblioteki to zobaczysz , że określenie 'koryciarze" w ich przypadku to jak nazywanie ogniem - wody.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) MOby :
Lizaku, chętnie cię W.Popiela weźmie na doradcę od "masowej świadomości", tylko nic tj. żadnych profitów osobistych, Ci nie może obiecać, poza obcowaniem z racjonalnością i zasadami stałymi jak stal. Bo UPR nie doi cycka publicznych pieniędzy i prezes nie zarabia. Dziwne, nie ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) jarek :
Wiedz UPR do zwycięstwa niczym Chodkiewicz husarię pod Kircholmem:]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) terorysta :
+Sprawa nasza jest słuszna. Wróg będzie rozgromiony. Zwycięstwo będzie do nas należeć. Wiaczesław Mołotow (właśc. Wiaczesław Skriabin, 1890 - 1986)+ Panie Wojtku ALLELUJA I DO PRZODU!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) W.Popiela www.upr.pl :
UPRzejmie dziękuję. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do naszych działań zapraszam na nasze spotkania w czwartki od 19.15. Goldhamamera 4. (parter po prawej). Dziś będziemy rejestrować listę kandydatów do PE. Mamy około 15 000 podpisów, w tym 3700 zebranych przez Oddział Tarnowski UPR. Cieszę się więc podwójnie, ponieważ to mój oddział, a dodatkowo byłem odpowiedzialny za zbiórkę podpisów w Okręgu wyborczym małopolsko-świętokrzyskim. Dziękuję wszystkim, którzy nam w tym pomagali! Józef Mackiewicz napisał, że aby ustalić stan faktyczne trzeba czasem mówić rzeczy niepopularne. Ustalenie zaś tego stanu jest niezbędne jako diagnozy dającej początek skutecznego leczenia. Gorzki ten lek, ale przyjmowanie kolejnych kłamstw prowadzi już tylko do coraz częstszych zmian rządów i chaosu. Kłamstwa powtarzane przez kolejne partie rządzące i ich wiara w gospodarcze zabobony są pudrowaniem ropiejącej rany i leczeniem gangreny olejkiem do opalania. Ich efektem zaś ogromne bezrobocie, zdewastowany system emerytalny, upokarzające warunki w państwowych szpitalach i przekraczający wyobrażenia dług publiczny. Jest już najwyższy czas, by zawrócić z tej drogi. UPR jest dla coraz większej grupy ludzi ostatnim światłem dającym nadzieję na godne życie w zdrowej, dostatniej i silnej Ojczyźnie. Ojczyźnie, która pozwoli nam utrzymać rodziny, Ojczyźnie, która nie będzie kradła owoców naszej pracy, Ojczyźnie, w której nie będzie przywilejów dla równiejszych, a urzędnicy będą nam pomagać a nie szkodzić, Ojczyźnie, która skutecznie będzie nas broniła przed bandytami i złodziejami, Ojczyźnie, w której dzieci będą miały szanse na przyszłość, Ojczyźnie, której władze będziemy mogli szanować, Ojczyźnie, którą będziemy kochać i w razie potrzeby będziemy chcieli oddać za nią życie! Takiej Polski chcemy i dla takiej Polski w UPR działamy. Nadchodzi czas jeszcze większych wyzwań i potrzeba jeszcze odważniejszego dawania świadectwa prawdzie. Prawdzie, która wyzwala! Pan prezydent Ronald Reagan, którego droga do Białego Domu trwała dziesięciolecia i pełna była rozczarowań i trudności, w trakcie przemówienia inaugurującego jego drugą kadencję prezydencką powiedział: "Doszliśmy do punktu zwrotnego, chwili na trudne decyzje (...) teraz zadaję wam to samo pytanie: jeśli nie my, to kto? I jeśli nie teraz, to kiedy? To musi być dokonane przez nas wszystkich (...) razem możemy to zrobić i musimy to zrobić. Tak mi dopomóż Bóg." www.upr.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Samo się nie zrobi =)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) :/ :
Co sie tak przyczepiles do tego Boga?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Barycz :
Gratuluję i życzę sukcesów w kasowaniu posovieckiej mentalności tarnowian i nie tylko.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Babcia z Radia Maryja :
JAK TO CZYTAM TO MI SIE PRZYPOMINA PROPAGANDA RODEM Z LAT 50-TYCH......

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) cogito :
Brak lecytyny babciu ...brak lecytyny dlatego źle ci się przypomina...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) zaq :
mianowany,nie z wyboru??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) KawalerNikt :
O raju - az niedobrze od tej wazeliny. Chlopaki z UPRu i podobnych - jak juz piszecie po trzy posty od kazdego, to procz zmiany podpisy wysilcie sie i napiszcie w innym stylu te wasze wypocinki...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Pawel :
Hmmmm gratulowac czy wspolczuc??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) fan UPR :
Jak czytam te antyuprowskie wpisy to mam wrazenie, ze to UPR rzadzi w Polsce, jest odpowiedzialne za wszystkie afery, bierze kase z panstwowych pieniedzy. Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby sie okazalo, ze to czlonki innych "wiarygodnych" partii wpisują te dyrdymały.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) KIM IR SEN (Q) :
Bo UPR to sekta wstrętnych reakcjonistów tępiąca jedynie słuszną ideę Dżucze!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Muammar Kadafi :
Dżucze jest dobrą ideą, ale i tak zwycięży libijska dżamahirija , której zasady wyłożyłem w swojej "zielonej książeczce".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Q :
Muammar to neofita imperialistów ! Zaprzedaje się teraz Wielkiemu Szatanowi ! Podstawową ideologią w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej jest Juche (czyt. dżucze) stworzona przez Wielkiego Wodza Prezydenta Kim Ir Sena. Wielki Wódz powiedział: "Ideologia Juche w kilku słowach oznacza, że twórcami rewolucji są ludzkie masy" Ideologia Juche opiera się na myśleniu, że wszystko należy do człowieka po to aby mu służyć. Ideologia Juche pozwala na stworzenie niezniszczalnej więzi między ludzkimi masami i Wodzem, oznacza to możliwość zbudowania niezależności i suwerenności gdzie ludzie mogą używać swoich talentów i siły dla wspólnego dobra. W ekonomii Idea Juche mówi o potrzebie samowystarczalności, która pozwoli zabezpieczyć kraj przed wpływami narodów imperialistycznych. Idea Juche zapobiega kryzysowi ekonomicznemu i zagranicznym wpływom - umożliwia to wyeliminowanie różnic klasowych i umożliwia rozkwit narodu. W temacie obronności Idea Juche jako główny punkt stawia siłę militarną, która pozwoli obronić osiągnięcia rewolucji przed agresywnym amerykańskim imperializmem. Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna jest niezależnym krajem socjalistycznym, który dba o dobro wszystkich Koreańczyków. Aby kapitalistyczny podział na klasy zniknął całkowicie nie ma prywatnej własności - wszyscy są socjalistycznymi robotnikami. Głównym celem Rządu Republiki jest zachowanie socjalizmu w Korei Północnej i pokojowe zjednoczenie z Koreą Południową bez użycia sił zbrojnych. Oznacza to stworzenie Narodowego Niepodległego państwa obejmującego cały półwysep koreański. Dzisiaj KRL-D jest krajem gdzie wszyscy ludzie są kompletnie zabezpieczeni przed wyzyskiem i agresją. Robotnicy, żołnierze i intelektualiści są realnymi posiadaczami siły i bronią swoich interesów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2004) Q :
My Polacy mamy wielkie szczęście , gdyż ideę Wielkiego Wodza Prezydenta KIM IR SENA - Dżucze już wkrótce zaszczepiać będzie na naszym gruncie Wielki Ukochany Pan Przewodniczący Marszałek AN DRZEJ LE PPER!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) Korfanty :
Nie jest to wcale informacja ani ciekawa ani interesujaca. Ot poprostu jakis czlowiek malo znany w Tarnowie stanal na czele maloznanej partii. Mam jednakowoz pytanie. Szef zostal wybrany w wyborach delegatow czy mianowany jak za starych "dobrych" czasow? na sekretarza wojewodzkiego ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) Babcia z Radia Maryja :
Mianowany, mówili w Radio!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) M.Wietrzyk :
U nas nie ma "starych dobry czasów" i nigdy ich nie było. Czy człowiek mało znany? 11 miejsce w czasie wyborów samorzadowych to chyba dobry wynik, którym nie mogą się poszczycić niektórzy obecni radni. A UPR nie jest moze tak znana jak SLD ale też nie robiła przekrętów jak SLD - wszak nie o taką sławę zabiegamy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) Basia Madeja :
Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów, choćby w najbliższych wyborach do Europarlamentu ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) kri :
On i do parlamentu europejskiego-śśśśśmieszne, koń by sie uśmiał(hahahahahahahahahaha)- ale gratuluje nowego stanowiska

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2004) cogito :
Pięć przykazań kontrrewolucjonisty!!! 1. Nie myśl! 2. Jak myślisz - to nie mów! 3. Jak mówisz - to nie pisz! 4. Jak piszesz - to się nie podpisuj! 5. Jak się podpisujesz - to się nie dziw!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) Bryx :
Największym błedem było nauczenie ludzi czytać i pisać. Czytają nie rozumiejąc. Piszą nie myśląc. Wychodzą z tego brednie jak w powyższych komentarzach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) Borys :
Demokracja nie jest dla bezrozumnych. W stadach małp rządzi naturalna hierarchia sprytu i siły. Dlatego demokracja w Polsce nie przyjęła się. Szkoda, że Lepper tylko to rozumie. Lepszy byłby światlejszy despota.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) M.Wietrzyk :
UPR i KoLiber szykują niespodziankę, ale o tym niebawem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) Elka :ela3@interia.pl 
Gratuluję!!!! Życzę nowych sukcesów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) omega1 :
UPR to kanapowa koteriamająca mniejsze poparcie społeczne niż granica błędu statystycznego. Przeciwnik Unii Europejskiej, a pcha się do jej struktur na siłę. Jak zwalczam sąsiada (w tym wypadku UE) to nie wpraszam się do niego na imieniny. UPR to pomylenie pojęć.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl