To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   8,5 tony zużytych baterii zebrała młodzież ze szkół powiatu tarnowskiego    -   28/10/2008
Rekordowa zbiórka
8,5 tony zużytych baterii zebrała młodzież ze szkół powiatu tarnowskiego. Zajęło im to niewiele ponad 7 miesięcy. Najwięcej niebezpiecznych odpadów zgromadziła młodzież ze szkoły podstawowej w Łoponiu, tuż za nimi uplasowali się uczniowie z publicznej szkoły podstawowej w Woli Rzędzińskiej. Na trzecim miejscu znalazła się młodzież ze szkoły podstawowej w Szynwałdzie.

Ogloszenie

-Baterie jako odpady szczególne nie powinny trafiać do koszy na śmieci. Niestety dalej tak się jeszcze dzieje. Dlatego dajemy każdemu mieszkańcowi powiatu możliwość wniesienia własnego wkładu w ochronę środowiska w jego miejscu zamieszkania – mówi Agnieszka Jeleń, naczelnik wydziału ochrony środowiska w tarnowskim starostwie. Dodaje, że w tym roku szkoły spisały się wyjątkowo dobrze – w akcji zbiórki baterii wzięło udział blisko dwa razy więcej placówek niż w poprzedniej edycji. Były takie, które zebrały prawie tonę szkodliwych opadów!
Zwycięzcom, czyli szkołom które zebrały najwięcej baterii w przeliczeniu na jednego ucznia, a także dla najbardziej aktywnym uczniom wręczone zostaną atrakcyjne i cenne nagrody podczas uroczystości zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 20:58:38
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html