To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zwyciężyliśmy w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej    -   28/10/2008
TCI najlepsze w Polsce!
Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na „najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008” zostało Tarnowskie Centrum Informacji pokonując Bielsko-Białą (II miejsce) oraz Warszawę (III miejsce). Warto nadmienić, iż już w poprzednich edycjach konkursu Tarnów zajmował wysokie miejsca: w 2005 roku - wyróżnienie, a rok później II miejsce.

Ogloszenie
>

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepiej działających centrów informacji turystycznej w kraju, podniesienie jakości usług związanych z obsługą turystów, podejmowanie inicjatyw w tworzeniu i rozpowszechnianiu nowych produktów turystycznych oraz zwiększenie zainteresowania władz samorządowych i lokalnych tworzeniem sieci informacji turystycznej. Od ubiegłego roku w konkursie wyłaniana jest trójka laureatów w kategoriach: miasta do 20.000 mieszkańców, do 75.000 mieszkańców i powyżej.
W tym roku w kategorii miast najmniejszych zwyciężyło Koronowo w Kujawsko - Pomorskim, pokonując Wadowice i Włodawę, w kategorii miast od 20 do 75 tyś. mieszkańców zwyciężyło Mrągowo, pokonując Giżycko i Malbork, natomiast w kategorii miast największych zwyciężył Tarnów!

Rok 2008 zapisze się na kartach historii tarnowskiej turystyki. Po wyróżnieniu strony internetowej www.it.tarnow.pl w kwietniu, w prestiżowym konkursie "Złote Formaty 2008", październikowym przyznaniu Odznaki Honorowa Ministra Sportu i Turystyki "za zasługi dla turystyki" dla Tarnowskiego Centrum Informacji, zwieńczeniem jest zdobyte właśnie I. miejsce w konkursie POT "na najlepsze centrum it w Polsce".
Brak nam skali porównawczej, by porównywać tarnowskie IT z innymi, jednak z naszych lokalnych obserwacji, dotyczących różnych inicjatyw, a także tego jak Tarnowskie Centrum Informacji współpracuje z organizacjami pozarządowymi, sukces TCI z pewnością jest zasłużony i gratulujemy zwycięstwa, będącego przecież także sukcesem samego Tarnowa.
(red) Autor zdjęcia: Janusz Gawron, IT Wadowice
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:13:41
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html