Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prezydent RP na niepodległościowych uroczystościach w Tarnowie    -   28/10/2008
30 X: Tarnów – Pierwsze Niepodległe
30 października w naszym mieście zagości prezydent RP Lech Kaczyński, zaproszony przez władze miasta do wzięcia udziału w inauguracji ogólnopolskich obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak już wcześniej pisaliśmy, data ta jest nieprzypadkowa – albowiem to właśnie Tarnów był pierwszym miastem, które 90 lat temu odzyskało niepodległość. Wizyta głowy państwa odbywa się w trybie indywidualnym, poza ustalonym wcześniej harmonogramem wizyt na terenie kraju. Równolegle UMT prowadzi szeroko zakrojoną akcję promocyjną – różne reklamy pojawiły się m.in. na portalu onet.pl, kilka dni temu tarnowianie przechodzący przez Zaułek Katedralny mogli natknąć się na ekpię TVP realizującą film o wkładzie historycznym Tarnowa w odzyskanie niepodległości, zaś Kantata Tarnowska, która wykonana zostanie 30 października na naszym Rynku, nagrywana będzie przez ekipę Telewizji Polskiej wyposażoną w 9 kamer.

Zachęcamy do wysłuchania, co o wizycie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Tarnowie oraz o samych uroczystościach mówi prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała :

Ogloszenie

Program wizyty Prezydenta RP:
godz. 12:30 – wyjazd do Wierzchosławic
godz. 12:40 – złożenie wiązanki kwiatów na grobie W. Witosa
godz. 13:00 – spotkanie z reprezentacją rolników, Gminne Centrum Kultury

godz. 15:55 – przyjazd do Tarnowa - Sala Lustrzana

godz. 16:00 – Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego (otwarcie uroczystej sesji, wystąpienia przewodniczących rad – miasta i powiatu, wręczenie nagrody im. Tadeusza Tertila (studenci), wręczenie nagród i odznaczeń (przekazanie rodzinie pośmiertnego odznaczenia burmistrza Tarnowa Tadeusza Tertila), wystąpienie Prezydenta RP, utwór muzyczny)
godz. 16:40 – zakończenie uroczystej sesji

godz. 16:55 – Odsłonięcie tablicy pamiątkowej umieszczonej na ścianie budynku - przejście przed Grób Nieznanego Żołnierza

godz. 17:00 – rozpoczęcie uroczystości (sygnał Wojska Polskiego, hymn państwowy, wystąpienie Prezydenta Miasta Tarnowa, apel pamięci, salwa honorowa, złożenie „Świateł Pamięci” przed GNŻ, odprowadzenie pocztów sztandarowych, podziękowanie przez Prezydenta Miasta Tarnowa i zaproszenie na koncert).
godz. 17:40 – zakończenie uroczystości

godz. 17.50 – 18.10 – konferencja prasowa (Sala Lustrzana)

godz. 18:20 – koncert „Pierwsze Niepodległe” (tarnowski Rynek) - powitanie przez prezydenta Tarnowa, wystąpienie Prezydenta RP.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(29-10-2008) coments :
uprzejmie sie zaprasza Bolesnego i kosciol ks. Filipinow aby mi przstali skakac po prawej stronie ekranu.za wysluchanie mojej pokornej prosby unizenie dziekuje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2008) no comments :
Ja natomiast poproszę wyroby hutnicze i tarnowski informator kulturalny z lewej strony ekranu o przemieszczenie się w mniej uczęszczany rejon portalu. Bez podskoków, naturalnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2008) clio :
czy gołąb jest symbole niepodległości czy pokoju ? Czy w 1918 r. w przypadku Polski mozna mowić o pokoju ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2008) do coments :
przestań używać rozdzielczości 800x600 i problem sam zniknie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-10-2008) mateo :mateo007@poczta.onet.pl 
Konkurs : jak Prezydent wymawia nazwisko Prezydenta Miasta Tarnowa ??? a) Scigawski b) Ścigowski c) Borubar d) Benhauer Odpowiedzi należy kierować na adres mailowy. Nagrody niestety nie przewidziano :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-10-2008) tarnowianka :
chętnie pytanie skierowałabym do pana prezydenta RP, co stało się, ze nie mógł zaszczycić Swoją obecnością mieszkańców na tarnowskim rynku, jak zostało zaplanowane (patrz program). Szkoda, że żaden z oficjalnych gości nie spróbował chociaż Go wytłumaczyć; właściwie to przemilczano ten fakt całkowicie. Troszkę lekceważące.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl