Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Medal dla jubilatów wręczony    -   31/10/2008
Złote gody
W piątek, 31 października wójt Grzegorz Kozioł odwiedził państwo Janinę i Stanisława Derusów z Woli Rzędzińskiej, którym wręczył „Medale ze wieloletnie pożycie małżeńskie”. Państwo Derusowie swój złoty jubileusz obchodzili w listopadzie ubiegłego roku. Przyznany przez Prezydenta RP „Medal ze wieloletnie pożycie małżeńskie” mieli otrzymać już 12 sierpnia podczas uroczystości w tarnowskim USC, jednak ze względu na stan zdrowia pana Stanisława wzięcie udziału w tej uroczystości, podobnie jak i październikowym spotkaniu jubilatów w Radlnej nie było możliwe.

Ogloszenie
>

Przekazując jubilatom medale, Wójt Gminy Tarnów złożył im podziękowanie za wszystkie pozytywne wartości, które przez lata wnosili w pejzaż naszej „małej ojczyzny”. Składam podziękowanie za piękne świadectwo – jakie dawali Państwo naszej lokalnej społeczności – życia rodzinnego, wychowania młodego pokolenia, służby społecznej, religijności i patriotyzmu. Dziękuję za wszelkie dobro, które dotychczas było i jeszcze będzie Państwa udziałem – mówił wójt Grzegorz Kozioł.
Zaskoczeni niecodzienną wizytą jubilaci z radością przyjęli odznaczenia i chętnie poświęcili swój czas na krótką rozmowę z włodarzem Gminy Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl