To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Medal dla jubilatów wręczony    -   31/10/2008
Złote gody
W piątek, 31 października wójt Grzegorz Kozioł odwiedził państwo Janinę i Stanisława Derusów z Woli Rzędzińskiej, którym wręczył „Medale ze wieloletnie pożycie małżeńskie”. Państwo Derusowie swój złoty jubileusz obchodzili w listopadzie ubiegłego roku. Przyznany przez Prezydenta RP „Medal ze wieloletnie pożycie małżeńskie” mieli otrzymać już 12 sierpnia podczas uroczystości w tarnowskim USC, jednak ze względu na stan zdrowia pana Stanisława wzięcie udziału w tej uroczystości, podobnie jak i październikowym spotkaniu jubilatów w Radlnej nie było możliwe.

Ogloszenie
>

Przekazując jubilatom medale, Wójt Gminy Tarnów złożył im podziękowanie za wszystkie pozytywne wartości, które przez lata wnosili w pejzaż naszej „małej ojczyzny”. Składam podziękowanie za piękne świadectwo – jakie dawali Państwo naszej lokalnej społeczności – życia rodzinnego, wychowania młodego pokolenia, służby społecznej, religijności i patriotyzmu. Dziękuję za wszelkie dobro, które dotychczas było i jeszcze będzie Państwa udziałem – mówił wójt Grzegorz Kozioł.
Zaskoczeni niecodzienną wizytą jubilaci z radością przyjęli odznaczenia i chętnie poświęcili swój czas na krótką rozmowę z włodarzem Gminy Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:44:08
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html