To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie Spotkania z Fantastyką    -   31/10/2008
Alchemikon 2008
„Chyba nie ma osoby, która nigdy nie zachłysnęła się baśniowym światem w całym jego ogromie. Począwszy od wysłuchiwania bajek o Czerwonym Kapturku, przez dziecięce zabawy z odgrywaniem wymarzonych ról, aż do poważniejszej literatury czy filmów fantastyczno-naukowych. Wiele osób wspomina pierwsze zetknięcie z herosami z książek, czytanych często przy świetle latarki w przytulnym domku pod kołdrą. Wspomina z łezką rozrzewnienia w oku i z żalem, że ten rumieniec ekscytacji na twarzy to już przeszłość, to nie wróci...Są też inne osoby - te, przed którymi jeszcze nie otworzyły się wrota królestwa wyobraźni. Ci, którzy na razie dosyć nieśmiało próbują badać olbrzymi, baśniowy świat. Przed nimi wiele wzruszeń, kilometry nieprzeczytanych jeszcze książek, nie obejrzanych filmów i przede wszystkim specyficzne emocje, dostępne tylko "tym, co pierwszy raz”..." - w taki sposób organizatorzy trzydniowego konwentu „Tarnowskie Spotkania z Fantastyką – ALCHEMIKON” zachęcają do wzięcia udziału w tej imprezie, która w dniach 7 – 9 listopada odbędzie się w kawiarni „Alchemik” przy ul. Żydowskiej w Tarnowie.

Ogloszenie

W programie: gry RPG (także dla początkujących), gry bitewne, gry karciane, LARPy, gry Old Schoolowe, prelekcje, warsztaty, konkursy z nagrodami, giełda (kup, sprzedaj, wymień), spotkania z zaproszonymi gośćmi i wiele innych atrakcji.
Zgłoszenia przyjmowane są w kawiarni Alchemik, ul. Żydowska 20 (budynek PTTK, wejście od ul. Fortecznej w godz. 11:00 – 23:00. Koszt akredytacji – do 5 listopada 25 zł, po tym terminie – 30 zł. Pojedyncze dni „Alchemikonu”: piątek – 10 zł, sobota – 15 zł, niedziela – 10 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:26:05
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html