To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert w kinie Marzenie    -   04/11/2008
CZESŁAW ŚPIEWA
26 listopada o godz. 20:00 w Kinie Marzenie odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych obecnie zespołów. Projekt „Czesław śpiewa” powstał z inicjatywy Czesława Mozila, mieszkającego od 5 roku życia w Danii, wokalisty i kompozytora, absolwenta Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze. Czesław jest zawodowym akordeonistą, komponującym muzykę także na potrzeby spektakli teatralnych. Tegoroczny, debiutancki krążek zdążył już pokryć się platyną. Określając muzykę Czesława na pewno łatwiej wymienić czego w niej nie ma – miejski folk, tango – to jedynie drogowskazy w twórczości artysty, które mają to do siebie, że można za nimi podążyć… lub obrać zupełnie inną drogę.

Ogloszenie
>

CZESŁAW ŚPIEWA to projekt Czesława Mozila, mieszkającego od 5 roku życia w Danii, wokalisty i kompozytora, absolwenta Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze. W kwietniu 2008 nakładem Mystic Production ukazał się w Polsce album zatytułowany „Debiut”, na który złożyło się 10 kompozycji. Warstwa tekstowa powstała na podstawie wierszy pisanych przez poetę Michała Zabłockiego (autor tekstów do piosenek m.in. Grzegorza Turnaua) z internautami na czacie „Multipoezja” w Onet.pl.
Czesław to wykształcony muzycznie, zawodowy akordeonista, który komponuje również muzykę dla potrzeb spektakli teatralnych. Na scenie charyzmatyczny i zwariowany, śpiewa do mikrofonu ustawionego na poziomie pępka, prowadząc swoją konferansjerkę całkiem od niechcenia, elektryzuje publiczność, która domaga się wciąż nowych bisów.
W sierpniu 2008 krążek projektu Czesław Śpiewa - "Debiut" pokrył się platyną za sprzedaż ponad 30 tysięcy płyt i nadal znajduje się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Teledysk do pierwszego singla "Maszynka Do Świerkania" dostał pierwszą nagrodę międzynarodowego festiwalu Crave Fest w Kanadzie w kategorii „Non english speaken video”. Reżyserem teledysku jest Mads Nygaard Hemmingsen, zaś producentką Joanna Zofia Bard Mikolajczyk. Do chwili obecnej teledysk na Youtube objerzało blisko 1.300.000 osób!

Muzyczna przeszłość Czesława to przede wszystkim istniejący od 2000 roku zespół Tesco Value, który koncertował we wszystkich ważnych klubach w Danii oraz na słynnych festiwalach: Roskilde i Copenhagen Jazz Fest. Określając muzykę Czesława na pewno łatwiej wymienić czego w niej nie ma – miejski folk, tango – to jedynie drogowskazy w twórczości artysty, które mają to do siebie, że można za nimi podążyć… lub obrać zupełnie inną drogę.
1 października 2008 ukazał się album „Tesco Value”, formacji z którą Czesław Mozil nagrywał i koncertował w Danii. Album wydany oryginalnie w roku 2002, prezentuje całe spektrum inspiracji i fascynacji muzycznych samego lidera jak i grupy jego przyjaciół. Słychać tu wszystkie charakterystyczne elementy, dzięki którym ta muzyka zdobyła tak wielką sympatię polskiej publiczności.
Pojekt Czesław Śpiewa to jedna z najczęściej koncertujących formacji w Polsce.
Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) – do nabycia w Biurze Obsługi TCK i kasie kina Marzenie oraz 35 zł w dniu koncertu.

Kino Marzenie, ul. Staszica 4, 26 listopada godz. 20:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:37:17
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html