To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tylko jeden seans magicznego "Fados" Carlosa Saury    -   05/11/2008
Czwarty ekstra FILM
Już w najbliższy czwartek 6 listopada Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do kina "Marzenie" na wyjątkową projekcje w ramach cyklu Czwarty ekstra Film. W ten jesienny czwartkowy wieczór, o godzinie 18:15 zobaczyć będzie można niezwykły film Carlosa Saury „Fados”. Dla inTARnautów tradycyjnie mamy 2 podwójne zaproszenia na ten seans

Ogloszenie

Carlos Saura, ten wyjątkowy hiszpański reżyser po raz kolejny zabierze nas w wyjątkową muzyczną podróż. Po wcześniejszych filmach „Tango” „Flamenco”, czy „Iberia” , „Fados” jest kolejną odsłoną cyklu.
…„Fado” oznacza „los” , to muzyczny gatunek wywodzący się z XIX wieku, choć może lepiej pasowałoby tu określenie „styl życia”. Fados - smutna pieśń opiewająca marny los biednego człowieka, jak blues, jazz, a może i …hip hop. Zrodzone w zaułkach portugalskiej biedoty stało się uniwersalną pieśnią tych, „którym coś w życiu nie wyszło”. Fados nie ma jednego oblicza, i w filmie Saury pokazane są właśnie wszystkie.
Więcej na temat tego niezwykłego filmu można przeczytać: TUTAJ
Bilety do nabycia w kasie kina „Marzenie” zarówno w przedsprzedaży jak i przed seansem (dla członków Akademii Filmowej z 50% zniżką).

UWAGA KONKURS! Mamy dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na film. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: Czwarty ekstra Film . W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w dniu seansu około godziny 14:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:10:14
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html