To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Teatr Młodego Widza MCK zaprasza    -   05/11/2008
Kopciuszek. Leśna 13
Teatr Młodego Widza - Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza w najbliższą niedzielę 9 listopada na spektakl “Kopciuszek. Leśna 13”, Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, w reżyserii Macieja K.Tondera. Dla dwojga najmłodszych inTARnautów (wraz z jednym z rodziców) mamy do rozdania zaproszenia od organizatorów baśniowego przedstawienia.

Ogloszenie

Spektakl przeznaczony jest bowiem dla najmłodszej widowni. Adaptacja znanej bajki łączy ją ze światem współczesnym. Para bohaterów jadąc motocyklem uderza w drzewo. W tym momencie przenoszą się w baśniowy świat Kopciuszka, znanej wszystkim dzieciom bohaterki popularnej bajki.

Scenografia: Elżbieta Oyrzanowska-Zielonacka
Muzyka: Janusz Butrym
Obsada: Justyna Kacprzycka, Magdalena Kumor, Agnieszka Smolak, Sławomir Gaudyn/Wojciech Kwiatkowski, Marek Kępiński, Dawid Rafalski
Czas trwania spektaklu: 90 minut

Bilety w cenie 15 zł można nabywać w kasie MCK, tel. (014) 633 46 21

Sala widowiskowa Mościckiego Centrum Kultury w Tarnowie, 9 listopada 2008r., godz. 11.00

Teatr Młodego Widza to propozycja przygotowana przez Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie w ramach Sceny Teatralnej. Propozycja repertuarowa skierowana jest do publiczności w wieku od 3 do 14 lat i zakłada taki dobór repertuaru, który uczy i bawi, a także pozwala na kształcenie przyszłego pokolenia widzów dojrzałych. i świadomych teatralnie.

UWAGA KONKURS! Mamy dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na to widowisko. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło TMW . W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w w sobotę ok. godz. 18:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:28:31
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html