To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
  Samoobsługowy fotowernisaż   -   27/4/2004
Jeszcze przez kilka dni tarnowscy fotografowie - amatorzy i profesjonaliści mogą zgłaszać swój udział w niecodziennej otwartej wystawie, na którą zaprasza Grzegorz Wróbel i Piotr Kukla z Galerii Miejskiej Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie. Wystawa odbędzie się 1 i 2 maja o 19.00 w Galerii „Ander Pasydż” /vis a vis Cafe Galeria/.

Ogloszenie
>

Ideą wystawy jest chęć zaprezentowania się twórców bez względu na wiek czy też ograniczenia czy mają to być profesjonaliści czy amatorzy, początkujący czy ludzie „siedzący w tym od dłuższego czasu”. Wystawa jest również szansą na wystawienie się tych, których na to nie stać jak i okazją zapoznania się z autorami i możliwością zakupu ich prac. Jednym zdaniem możesz być dostrzeżony, a jeśli masz to już za sobą to masz okazję pokazać z całkiem innej strony.

Dlatego też:

Tematyka wystawianych prac zależy tylko od wystawiających osób i poziomu ich samooceny.
Ilość wystawianych prac jest dowolna, o ile nie przekracza możliwości miejsca do ekspozycji i potrzebnego miejsca dla innych autorów.
Wystawiane zdjęcia mogą być oprawione w bogate ramy lub całkiem „gołe”. Wskazane są nietypowe metody prezentacji zdjęć /np. umieszczenie ich w misce z wodą i wyławiane za pomocą wędki, zawieszenie na drabinie itp./.
Po zakończeniu wystawy autorzy wszelkie podobne sprzęty, na których będą wystawiane zdjęcia autorzy zobowiązani są zabrać ze sobą, razem ze swoimi pracami.

Metoda wernisażu jest prosta - w dniu otwarcia wystawy autorzy ze zdjęciami przychodzą do lokalu, w którym ma się odbyć wystawa, wraz z wszystkimi instalacjami wystawienniczymi i narzędziami niezbędnymi do ich zamocowania /gwoździe, sznurki, taśmy …/, i szukają najlepszego kawałka przestrzeni lub powierzchni dla zaprezentowania swoich eksponatów. Po zakończeniu prac przygotowawczych odbędzie się wernisaż, na który przychodzą wystawcy wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi.

Informacje pod nr 505 833 497 lub mail: felix2000@poczta.fm lub gg: 2744847
Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w wystawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:09:09
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html