Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowe miejsca w Warsztacie    -   07/11/2008
Oferta „Ich Lepsze Jutro”
Warsztat Terapii Zajęciowej imienia Jana Pawła II w Tarnowie, prowadzony przez Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro”, rozszerza swoją działalność. Przy ul. Hodowlanej 6 zostaną utworzone cztery nowe miejsca dla osób niepełnosprawnych od 16. roku życia. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do warsztatu terapii zajęciowej. Tego typu dokumenty wydają: Miejski i Powiatowy Zespół Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Do dyspozycji wszystkich uczestników jest osiem nowocześnie wyposażonych pracowni. Na miejscu pracuje logopeda, psycholog i rehabilitant. Prowadzone są zajęcia na basenie i hipoterapia, organizowane są wyjścia do kina i teatru oraz wycieczki i pielgrzymki do miejsc związanych z Janem Pawłem II. Co miesiąc każdy niepełnosprawny otrzymuje kieszonkowe, czyli trening ekonomiczny. Pieniądze wykorzystuje na własne potrzeby, ucząc się racjonalnego gospodarowania, zachowania w sklepie, w urzędzie pocztowym i w banku.
Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Szczegółowe informacje są udzielane w Warsztacie przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie lub telefonicznie pod numerem 014 627 35 03.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947