To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Poszukiwani wolontariusze do akcji charytatywnej    -   10/11/2008
Szlachetna Paczka
Rusza druga ogólnopolska edycja „Świątecznej Paczki”, organizowanej przez istniejące od 2001 roku stowarzyszenia „Wiosna”, założonego przez ks. Jacka Stryczka. Akcja opiera się na zasadzie bezpośredniego dotarcia do osób potrzebujących pomocy i zbadania ich potrzeb. W zeszłym roku dzięki niej pomocą objętych zostało kilkanaście tarnowskich rodzin, znajdujących się w na prawdę fatalnej sytuacji życiowej; w tym roku są szanse na włączenie do akcji kilkudziesięciu rodzin. W związku z tym pilnie potrzebni są wolontariusze, przede wszystkim do ankietowania ubogich rodzin.

Ogloszenie
>

Wolontariusze odwiedzają ubogie rodziny, by je poznać oraz spisać ich największe potrzeby. Zebrane w ten sposób informacje, wolontariusze zamieszczają w internecie, w specjalnej bazie danych. Następnie, darczyńcy z całej Polski i świata, spełniają potrzeby tych rodzin, dzięki informacjom zawartym w bazie. Każdej rodzinie robią świąteczną paczkę, która trafia do magazynu stowarzyszenia „Wiosna”. Końcowym zadaniem wolontariusza może być dostarczenie paczki w ręce rodziny, którą poznał i przeankietował.
Osoby zainteresowane pomocom w akcji proszone są o kontakt z tarnowskim liderem „Szlachetnej Paczki”, Tomaszem Chmielem – kontakt: tomekchmiel@gmail.com, gg: 274152, tel. 516 346 679.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:32:00
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html