To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Uczeń będzie ... starostą   -   24/10/2003
W Dąbrowie Tarnowskiej rozstrzygnięto konkurs starosty dąbrowskiego na najważniejsze zadania, które powinny być wykonane w powiecie. Jego uczestnicy, poprzez ankiety, mieli wypowiedzieć się, co należałoby zmienić na Powiślu Dąbrowskim.

Ogloszenie
>

Zwycięzcą okazał się uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, Łukasz Sipior. W nagrodę otrzymał telewizor i ... przez jeden dzień będzie mógł piastować stanowisko starosty Krzysztofa Kaczmarskiego. Drugie miejsce zajęła Maria Sarnecka z Dąbrowy Tarnowskiej, trzecie - Maciej Garbarz z Wielopola w gminie Olesno, którzy otrzymali nagrody rzeczowe.
W sumie w konkursie wzięło udział 233 osoby. W przygotowanych przez starostwo ankietach wyznaczali najważniejsze zadania dla powiatu. Najwięcej osób wskazało na działania zmierzające do zmniejszenia bezrobocia, poprawę poziomu usług w sferze ochrony zdrowia i poprawę infrastruktury komunikacyjnej. Wśród innych propozycji mieszkańcy wskazywali także na potrzebę m. in. założenia Internetu, dyskotek, promocji powiatu w Polsce czy zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:15:32
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html