Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Wielka majówka w Tarnowie   -   29/4/2004
Pierwszy majowy weekend, tradycyjnie już świąteczny i dłuższy (choć nie tak długi jak w ostatnich latach), zapowiada się w Tarnowie zupełnie wyjątkowo, jeśli chodzi o ilość rekreacyjnych imprez plenerowych, koncertów, pokazów, happeningów a także zawodów sportowych i ich oprawy. Głównym powodem tak atrakcyjnie zapowiadającego się weekendu jest oczywiście moment oficjalnej akcesji naszego kraju do struktur Unii Europejskiej, który przypada w tym czasie.

Ogloszenie
>

"Wielka majówka" w Tarnowie rozpocznie się jednak już 30 kwietnia. Moment oficjalnego przystąpienia Polski do Unii Europejskiej - czyli północ z piątku na sobotę - poprzedzą głównie dwie imprezy : pierwszej - organizator : Regionalne Centrum Informacji Europejskiej nadał nazwę "Umarł Król, niech żyje Król", druga z nich to "Ostatni dzień w starym świecie" - czyli kolejna, siódma już, edycja cyklu "Restauracja Sialalalala", organizowana przez Tarnowskie Centrum Kultury.

UMARŁ KRÓL - NIECH ŻYJE KRÓL

Impreza - widowisko organizowane przez RCIE ze środków rezerwy budżetowej państwa (40 tys. zł) a także budżetu Urzędu Miasta (4,5 tys. zł) i sponsorów (POLAN, ALMA) rozpocznie się o godz. 19.00 od przejazdu - ulicami Szeroką, Wałową, Katedralną na Rynek - członków Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów "Wataha".
O godzinie 19.30 zaplanowano niecodzienny przemarsz szczudlarzy powiewających flagami "nowych" krajów unijnych i pochodniami. Rynek zapełni korowód kostiumowy. A wszystko to przy akompaniamencie orkiestry dętej NITRO BAND, Tarnowskiego Chóru GOS.PL i zespołu Rhytm&Blues "GANG OLSENA".
Na program imprezy złoży się też multimedialny pokaz, jakiego Miasto jeszcze nie widziało. Będzie to "Misterium światła i dźwięku" : projekcja Ruchomych Obrazów, zintegrowanych z koncertem muzyki elektronicznej zespołu Roberta Kaanana i pokazem laserowym.
W trakcie imprezy rozdawane będą gadżety proeuropejskie, a wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Kulminacyjnym momentem imprezy ma być, tuż po północy, pokaz sztucznych ogni, którym uczestnicy imprezy powitają moment wejścia Polski do Unii Europejskiej.

"Kontr-happening" dla imprezy organizowanej przez RCIE pod tytułem "Umarł król - nie żyje król" chce przeprowadzić natomiast tarnowska UPR i KoLiber.
O godzinie 21.00 wprowadzona zostanie na tarnowski rynek spowita narodową flagą trumna, symbolizująca polską suwerenność, którą - zdaniem eurosceptyków - utracimy po przyłączeniu Polski do UE. Będzie to również protest przeciwko "haniebnemu tytułowi imprezy" organizowanej przez RCIE. Po przemarszu organizatorzy udadzą się pod Grób Nieznanego Żołnierza i zaśpiewają hymn Polski.
Wcześniej, o godzinie 19-tej w siedzibie Stowarzyszenia KoLiber przy ul.Goldhammera 4 odbędzie się spotkanie patriotyczne pt. "Po co nam suwerenność", którego gościem będzie m.in. profesor Zbigniew Banaś, żołnierz Armii Krajowej.

RESTAURACJA SIALALALALA cz. VII – „Ostatni dzień w starym świecie”

Program imprezy w TCK rozpocznie się o godz. 20, a zakończy po północy.
Impreza ta skupia młodych twórców, artystów z Tarnowa oraz zaproszonych gości. Twórcy programu Krzysztof Huber, Mariusz Dziekan, Marcin Sobczyk i Tomasz Kapturkiewicz oraz zespół "Personel", wspierani są pomysłami przez Michała Porębę i grupę teatru plastycznego "Aprapla", Klarę Raiskitel z jej niezwykłym teatrem i niesamowitymi rysunkami satyrycznymi, kabaraet "Tuptusie" z I LO, studencki kabaret DO DNA z MWSZ, Andrzeja Tylko z wystawą "KULT Kazika".
Program zostanie zaprezentowany wieczorem 30 IV. To dla nas symboliczna data - bo to swoisty Fin de siecle naszej ery - ery Symetrycznego Staśka i Mariana - bohaterów piosenek Krzysztofa Hubera - mówi Tomasz Kapturkiewicz. O godz. 20.00 publiczność powita "Personel", tego wieczoru zobaczymy też rewelacyjny kabaret LIMO z Gdańska - zwycięzcę tegorocznej PAKI.
Wśród wykonawców jest Piotr Kopa, który przedstawi własny autorski show, postać z tarnowskiego hip-hopu - DJ CEL, Maciej Giża i Jakub Ziemirski - dwaj uczniowie z Zespołu Szkół Plastycznych, którzy odważyli się pokazać swoje obrazy olejne. Jakub, jako wzięty stylista, fryzjer i designer zaprezentuje nowe trendy w uczesaniu i zetnie włosy kilku paniom, które zgłoszą się na ochotnika. Mololo wystąpi z pokazem mody artystycznej. Całość zakończy "Aprapla"- w plenerowym happeningu "ostatni magiczny środek ziemi". Ta część przewidziana jest już nie w Piwnicy TCK, lecz na rynku przy zabytkowej studni, naprzeciwko TCK i będzie to nietypowa akcja grupy Michała Poręby.

1 maja

"LAUREM OLIMPIJSKIM WITAMY CIĘ, EUROPO - Międzynarodowa Sportowo - Kulturalna Olimpiada Gimnazjalisty"
- otwarcie Olimpiady i turniej piłki ręcznej w Hali TOSiR przy ul. Krupniczej 8a - od godz. 9.00 do 15.00

PIKNIK EUROPEJSKI
- Centrum Handlowe ECHO-HYPERNOVA : godz. 11.00 - 16.00
W programie m.in. gotowanie potraw europejskich i częstowanie nimi klientów rozmowy z cudzoziemcami o kuchni ich krajów, zawody sportowe dla dzieci, kącik plastyczny - tatuowanie buź dzieci jedną z flag krajów UE, "gwiazdkowym logo" UE, wspólne wyklejanie mapy Europy, liczne konkursy. W trakcie impezy zaplanowano otwarcie wystawy plastycznej uczniów SP nr 15 a także spotkanie z Pawłem Okrasą - gwiazdą serialu "M jak Miłość".

"ANDER PASYDŻ"
- niezwykły, otwarty wernisaż fotografii amatorów i profesjonalistów z Tarnowa i okolic - piwnice Galerii Miejskiej w Pasażu Tertila - godz. 19.00

UROCZYSTY KONCERT z okazji wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej
- kościół XX Filipinów godz. 20.00

W programie biorą udział soliści: Violetta Narywska - sopran, Dorota Sobczak - alt, Przemysław Niezgoda - tenor, Tomasz Jarosz - bas, Chłopięcy Chór Katedralny Pueri Cantores Tarnovienses pod dyr. ks. Andrzeja Zająca, Tarnowska Orkiestra Kameralna pod dyr. Stanisława Krawczyńskiego (w programie: G.F. Haendel - Alleluja z Oratorium "Mesjasz" , L. van Beethoven "Oda do Radości", W.A. Mozart - Exsultae Jubilatae oraz Msza Koronacyjna).

2 maja

"LAUREM OLIMPIJSKIM WITAMY CIĘ, EUROPO - Międzynarodowa Sportowo- Kulturalna Olimpiada Gimnazjalisty"
- zawody pływackie, kryta pływania TOSiR, przy ul. Piłsudskiego 30 - godz. 9.00 - 12.00
- dyskoteka dla uczestniów Olimpiady w "Klubie 220V" - godz. 19.00 - 22.00

PIKNIK EUROPEJSKI
- Centrum Handlowe ECHO-HYPERNOVA : godz. 11.00 - 16.00

"ANDER PASYDŻ"
- drugi wieczór otwartego wernisażu fotografii amatorów i profesjonalistów z Tarnowa i okolic - piwnice Galerii Miejskiej w Pasażu Tertila - godz. 19.00


3 maja

"LAUREM OLIMPIJSKIM WITAMY CIĘ, EUROPO - Międzynarodowa Sportowo- Kulturalna Olimpiada Gimnazjalisty"
- biegi przełajowe (1500 uczestników) - zakończenie Olimpiady w Parku Sanguszków -godz. 10.00 - 12.30

MAJÓWKA UNIJNA z MFK
- godz. 13.00 - 24.00, MFK, tereny wokół MFK. W programie: dmuchana zjeżdżalnia, występy orkiestry podwórkowej "Tarnowskie Franty", zespołu regionalnego "Kumotry" , przejażdzki konne, filmowy "kolorowy poranek" , prelekcja "Kultura w UE a zachowanie dziedzictwa narodowego" (o godz. 19.00), zabawa taneczna.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 maja
- 12.00 - Msza św. w Bazylice Katedralnej, po mszy przemarsz i złożenie wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza
- 16.00 - Tarnowski Teatr - Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej, Zespół Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy"
- 16.00 rozpoczęcie imprezy plenerowej na Rynku : koncert Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych, prezentacja grup amatorskich, kapel, zespołów, konkursy z nagrodami, plac zabaw dla dzieci
- 18.30 - koncert zespołu SALSA

EUROPIKNIK na UNII towarzyszący meczowi żużlowemu Unia Tarnów - ZKŻ Zielona Góra
- stadion Unii Tarnów przy ul. Zbylitowskiej - 13.00 - 19.30
Organizatorzy: UNIA Tarnów ŻSSA, TTŻ i Rafineria Trzebinia.
W programie imprezy między innymi: od godz. 13.00 - pokazy starych samochodów, przejazdy harleyowców, występy cheerleaderek, pokazowe zawody trialowe; od godz. 15.00 mecz żużlowy UNIA Tarnów - ZKŻ Zielona Góra; od godz. 17.45 koncert zespołu PIERSI. Bilety wstępu w cenie 20 zł normalny, 15 zł ulgowy, program meczu 4 zł.
Bilety w przedsprzedaży nabyć będzie można w dniu zawodów w kasach stadionu od godz. 9.00 rano. Wstęp na obiekt od godz. 12.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 35)Dodaj komentarz
(29-04-2004) Hermann von Salza :
Dobrze że podano cenę. Wiadomo na ile cenią się komedianci dający uciechy unijczykom. Dawniej trzeba było aż 30 monet z purpurowego srebra.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2004) W.Popiela www.upr.pl :
W piątek 30 kwietnia od godziny 12-tej Oddział Tarnowski Unii Polityki Realnej rozdawał będzie na Placu Jana III Sobieskiego w Tarnowie okolicznościowe plakaty dla uczczenia 213 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Głównym motywem plakatu, już rozwieszanego przez Tarnowskie Centrum Kultury na tablicach ogłoszeń, jest tarcza ze słowami Bóg - Honor - Ojczyzna i dwie skrzyżowane szable nad polskim pejzażem. Chcemy w ten sposób UPR przypomnieć doniosły moment historyczny i zachęcić tarnowian do uczestnictwa w uroczystościach trzeciomajowych. Główne obchody rocznicy 3 Maja, Małopolska UPR będzie celebrowała w Krakowie uczestnicząc we Mszy Świętej na Wawelu, przemarszu ulicami Krakowa i spotkaniem na Rynku Głównym z udziałem byłych prezesów UPR Janusza Korwin-Mikke i Stanisława Michalkiewicza. (o 14tej na Rynku Głownym od strony kosciółka sw.Wojciecha) A w piątkowy wieczór zapraszamy na Goldhammera 4. (19.00)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-04-2004) toważysz Q :
NIECH SIĘ ŚWIĘCI 1 MAJ . PROLETARIUSZE WSZYSKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ ! (o kurza twarz właśnie się łączą)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-04-2004) a w Lublinie... :
W Lublinie użyto sił policyjnych do wsparcia zwolenników Unii Europejskiej. Transparent o treści "Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela, hańba zdrajcom" zawisł w środę wieczorem na balkonie kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu 58 ... Najemcą lokalu z balkonem jest zespół radców prawnych, który już w czwartek rano był nakłoniony przez prawnicze władze zwierzchnie z Warszawy do usunięcia transparentu. Policja ograniczyła się do rozmów z prawnikami oraz "sprawcą", który jest lokalnym działaczem UPR. Rzeczywistość potwierdziła, że zmiana suwerena nie oznacza zmiany form życia publicznego. Zbigniew Bagiński - prezes Oddziału Lubelskiego Unii Polityki Realnej http://www.e-upr.org/index /index.php?action=show&object= article&id=5153

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-04-2004) S.S.R. :
Jesteśmy frakcją Socjalistycznych Sił Rewolucyjnych i popieramy we wszystkich możliwych wyborach Nową Lewice /Przypominamy że Milicja Ludowa zbiera sie jutro na zjeździe/ Niech Żyje 1 Maj !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-04-2004) Wolf :
"studencki kabaret DO DNA z MWSZ" - to kabaret z MWSE - nio chyba ze cos sie zmienilo i teraz mamy Małopolska Wyzsza Szkole Ekonomiczna :P. P.S. Kumpel który gra w tym kabarecie jest zawiedziony, ze nic nie wie o tym ze ma wystepować - czy ktos to moze wytłumaczyc? :D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) Kult Kazika :
Przemówienie z dnia siódmego roku bieżacego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież telewizję Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież Interwizję, Eurowizję Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież tyle pieniędzy Wolność. Po co wam wolność? I będziecie ich mieć coraz więcej Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Budujemy nowy most Imienia przewodniczącego Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież do pracy autobusy Wolność. Po co wam wolność? I bezpłatny przydział spirytusu Wolność. Po co wam wolność? Macie komu oddawać cześć Wolność. Po co wam wolność? Dostaliście też Mundial '86 Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież filmy fantastyczne Wolność. Po co wam wolność? Czasem zezwolenie demonstracji ulicznych Wolność. Po co wam wolność? Z każdej wystawy dobrobyt tryska Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież chleb i igrzyska Maszerujcie ramię w ramię Ku słońcu świata naszego Wszyscy położycie głowy Za przewodniczącego Czy słyszysz, czy słyszysz Co tu dzieje się od lat Jaki wokól siebie szum wytwarza ten fatalny świat Co za fatalny świat Podzielony granicami Z ludźmi, których kochasz Rozmawiasz tylko listami Czujesz ich jedynie przy pomocy pocztowego kleju Tylko dlatego, że mieszkają w innym kraju Na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny Na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny Kilku frajerów rządzi świata tego polityką Najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką Co za fatalny świat Przemówienia z dnia siódmego Co za okropny świat Roku bieżącego Po co wolność - KULT

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) ti ti ti :
Siódmy dzień świętują Żydzi. No i znowu Kazik pisze teksty antyżydziora. Ładnie to tak? Na pewno nie po unijnemu! Z unijnym pozdrowieniem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) denat :
Teraz jak ktos pojedzie do Anglii, Szwecji, Włoch czy Hiszpanii to nie pojedzie za granice. To juz krajowe wczasy :PPP

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) Elka :
Tylko nikt na nie niejedzi!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) batoszek :
bo nikogo na takie wczasy stać.za takie marne pensje to nawet sie opic nie pasuje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) denat :
Fakt. Przyznaje Wam racje, że na normalne wczasy człowieka w europie nie stać. Ja mam u kogo się zatrzymać za marne pieniadze, ale tylko w dwoch krajach. Pisząc to chodziło mi raczej o mechanizm. Kiedyś taki wyjazd to było coś. Dziś to tylko inna cześć Unii E. Żadne micyje...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) hmmmm :
A to nie miał byc zespół Lady Pank?? Dlaczego Piersi?? hmmm. Cos tu nie gra...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) mimi :
ok

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) Adrian Podsiadło :
Widze, że w Irlandii przywitali nas gorąco zamieszkami na ulicach. A gdzie chleb i sól? :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2004) UPieRdki :
UPieRdki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) M.Wietrzyk :
Widzę, że niektórym nerwy puszczają. Szkoda tylko, że brak odwagi żeby się jeszcze pod takim wpisem podpisać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) Zaściankowiec :
he heh najśmieszniejsze Państwo Wyborcy, ze piszecie "UPieRdki" a nie tak dawno nosiliście na rękach SLD, a teraz się nikt do nich nie przyznaje, jeszcze wcześniej było tak z AWS. UPR przynajmniej jest AKTYWNA, a reszta ma was w d...., no ale może lubicie tam siedzieć ... to miłych wrażeń .....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) W. Popiela www.upr.pl :
Kto by pomyślał, że doczekamy czasów, w których nasza nazwą będzie natchnieniem do twórczości literackiej... Jak zauważył Stendhal "największe szczęście jakie może spotkać człowieka w sto lat po śmierci, to mieć jeszcze wrogów", ale ponieważ cięgla jeszcze nasi przeciwnicy nie żądają naszych głów więć wydaje się, że uzasadnieniem do tych objawiających się emocji co niektórych odważnych Anonimów są słowa Ryszarda J. Neuhausa z książki "Biznes i Ewangelia": "...okazuje się bowiem, że jedyną intelektualną zniewagą większą niż rzucenie wyzwania konwencjonalnym mądrością jest mieć zbyt wcześnie za dużo racji." Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na 3 majowe obchody do Tarnowa i do Krakowa, gdzie o 14tej na Rynku Głównym odbędzie się spotkanie z panami J.Korwin-Mikke i S.Michalkiewiczem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) WP :
ą=om (w mądrościom)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) Łoś :
UPRasza się o kulturę !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) Łoś :
Jak słysze że antyglobaliści są przeciw rozszerzeniu to zaczynam sie wachać w swoim eurosceptycyźmie - tacy idioci przecież nie moga mieć racji ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) S.S.R. :
alterglobaliści nie są przeciwni rozszerzeniu, tak jak nie są przeciwni globalizacji. Rozumiem jednak zamieszanie w tym temacie ponieważ środki masowego przekazu manipuluja ludźmi nie od dziś i w zasadzie widzą alterglobalizm jedynie poprzez pryzmat zamieszek i podejrzewam że dziennikarze woleliby żeby do zamieszek w Wa-wie doszło bo mieliby swoją pożywkę - rozkoszowaliby się takim stanem rzeczy.. Czujcie sie ogłupieni przez telewizje i gazety.. (najwięksi ślepcy powinni przejrzeć na oczy po tym jak kłamała telewizja w sprawie Iraku - wiadomo na czyje polecenie)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-05-2004) UPieRdki :
Do Zaściankowca: Nie głosowałem ani na AWS, ani na SLD, więc sorry Szerloku. Ps. Na UPieRdków też nie mam zamiaru głosować!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) M.Wietrzyk :
A to błąd. Zapewne szanowny pan będzie głosował na PO albo SdPl, choć może na UW. Co do PO to usłyszałem ostatnio, że panowie Buzek i Wolski będą "lokomotywami Platformy" w wyborach do PE. Co do pozostałych szkoda gadać - była PZPRia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) wijak :
Ludzie, opamietajcie się !!!! Naprawdę każda informacja jest polityczna i wszystko kręci sie wokół polityki ???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) DOMCIO :
Do UPRowców. To fakt jestescie aktywni jak owsiki wiadomo gdzie. Wczoraj na polsacie JKM nie zachwycił. Mówił jak nawiedzony kaznodzieja. "jedyna słuszna droga" jaka jest zapewne UPR, przypomina troche takiego małego dzieciaka, kótremu sie zdaje, ze wszystko wie i zrobi najlepiej, wszyscy inni sa źli i nieodbrzy. Dlaczego mu sie tak wydaje? A no bo nigdy nie byl dorosły, tzn nie mógl uczestniczyc w rzadzeniu. Na szczescie jest za mały, aby ktokolwiek mógł go nawet zauwazyc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) samoobrona :
To prawda DOMCIO, na szczęście naszego Andrzeja Leppera widzą wszyscy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) Q :
Nieważne, że nie znasz ortografii! Grunt, że wysłowiłeś myśl i wysłałeś ją w Internet... A właściwie nie musi w tym być nawet żadnej myśli -- wystarczy, że dobrze ci z tym, żeś napisał... Lucia Mušková

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) Łoś :
Idea polityczna, która nie prowadzi do katastrofy nigdy nie jest popularna. Mikołaj Gomez Davilla

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) Driud :
oj Wietrzyk ty to u wszystkich podstęp wietrzysz...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-05-2004) śwędzi dupa :
A czemu tarnow.okay zniknął dzisiaj rano z sieci???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-05-2004) jeden z normalniejszych :
ale niestety na tej uni się przejechamy popieram pana Popiele

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-05-2004) MOby :
Widocznie Okayowi pogroził paluchem jakiś komisarz UE dzisiaj ;-))) Na razie się nie dali, ale ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-05-2004) ssssss......wąż :
Mnie to wyglądało na jakiś atak hakerski. Dowcipnisie pieprzone.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl