To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Koncert grupy Czuband w Wall Street Bull    -   17/11/2008
Zagra Czuband
W najbliższy piątek popularna tarnowska formacja CZUBAND wystąpi na żywo w klubie Wall Street Bull przy Placu Więźniów Oświęcimia. Zespół zaprezentuje swoje starsze kompozycje, takie jak "Boski Rychu", "Gołębie", czy "Polska Ludowa", jak i również nowszy materiał ze świetnie przyjętą przez krytykę "Królewną Mewą" na czele. Nie zabraknie również przebojów światowej muzyki rozrywkowej. Muzycy przygotowali specjalny materiał coverowy zawierający utwory Michaela Jacksona, Johna Mayera, Red Hot Chilli Peppers i innych.

Ogloszenie

Czuband powstał w 2002 roku. Miejscem, które połączyło wszystkich jego członków było ILO w Tarnowie. Początkową ideą stworzenia grupy był jednorazowy występ na przeglądzie talentów w organizowanym przez konkurencyjne tarnowskie liceum. Frontmani - wokaliści (Sławek Ramian i Bartek Dembiński) mieli nieco odmienna wizję występu, początkowo nowo powstały czuband miał zaistnieć na festiwalu jako grupa żartownisiów - dziwne czapki zrobione na szydełku przez Ramiana, przebrania, tandetne numery, postać absurdalnie wyglądającego i gadającego od rzeczy menago... Szydercze podejście do Festiwalu przyniosło czubkom I miejsce i możliwość nagrania dema w profesjonalnym studio nagraniowym. Pierwszy przebój "Piesek" długo rozbrzmiewał na korytarzach grany przez szkolne radio ILO, zarówno członkowie zespołu, jak i jego pierwsi fani mieli ochotę na więcej. Tuz po maturze próbnej chłopaki weszli do studia i za zarobione na koncertach pieniądze nagrali płytę. Jedna z piosenek bardzo długo wałczyła na liście przebojów ówczesnego Radia Maks, najlepszy wynik to 2 miejsce notowania.
Zainteresowanie muzyką zespołu było bardzo duże, Czuband zagrał ok. 100 koncertów między innymi w Tarnowie, Krakowie (Rotunda, Studio), Warszawie (Remont), Lublinie (Graffiti, Cax Mafe), Piasecznie, Zakliczynie, Płocku. Na pięciolecie zespołu wydali kompilację, staąa płytę oraz trzy nowe utwory nagrane w 2005r. Jednym z największych osiągnięć Czubandu jest dostanie się do finału wielkiego Festiwalu Coke Live Fresh Noise (2007), internauci wybrali piosenki Czubandu z kilku tysięcy innych propozycji, w ramach nagrody muzycy zagrali na jednym z koncertów promujących imprezę przed Smolikiem. Obecnie pracują już bez Bartka Dembińskiego, oprócz pisania materiału na nową płytę przygotowują covery rockowo-popowe.
Koncert grupy już w najbliższy piątek 21 listopada w Klubie Wall Street Bull o godzinie 20:30. Bilety w cenie 8 złotych do nabycia w sklepie muzycznym Sonic ul. Krakowska 2 lub przed koncertem w Klubie Wall Street. Imprezie patronuje Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie. Patronat medialny nad koncertem objął również nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:11:30
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html