To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Międzynarodowa wymiana w Tarnowcu    -   18/11/2008
Umowa z Węgrami
W dniach 14 - 15 listopada w Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu przebywała delegacja z węgierskiego Jaszalsoszentgyorgy. Głównym celem przyjazdu delegacji, w skład której weszli Mihaly Tarnai – dyrektor szkoły, Maria Jakusie Vamos – radna, Imre Szilagyi i Erzsibet Szollosine Ludanyi – nauczyciele, było uzgodnienie zasad współpracy szkół oraz terminów wymiany uczniów, która planowana jest na maj i czerwiec przyszłego roku.

Ogloszenie

Dyrektorzy szkół z Tarnowca i Jaszalsoszentgyorgy Anna Chmura i Mihaly Tarnai wspólnie podpisali deklarację przystąpienia do projektu w ramach Funduszu Wyszechradzkiego, który realizowany będzie przez gimnazja w Tarnowcu i Woli Rzędzińskiej przy współpracy szkół z Węgier i Słowacji. Planowana współpraca dotyczy wymiany młodzieży, prezentacji dorobku kulturalnego szkół i społeczności lokalnych.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:34:39
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html