To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: TCK
  
   15 lat Szkoły Muzyków Rockowych    -   26/11/2008
S.M.ROCK koncert jubileuszowy
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w piątek 28 listopada na wielkie świętowanie jubileuszu 15-lecia Szkoły Muzyków Rockowych. Dokładnie piętnaście lat temu, w Piwnicach TCK rozpoczęły się pierwsze zajęcia w tej oryginalnej "placówce oświaty". Głównym założeniem projektu zainicjowanego przez Tomasza Kapturkiewicza, aktualnie dyrektora TCK, było umożliwienie młodym ludziom nauki gry na instrumentach w formie indywidualnych zajęć oraz przygotowanie do gry w zespołach muzycznych. W jubileuszowym koncercie wezmą udział nauczyciele, uczniowie S.M.ROCK i pokaźna grupa przyjaciół - nietuzinkowych muzyków. Mamy jedną podwójną wejściówkę na ten wyjątkowy koncert dla inTARnautów.

Ogloszenie

Przez piętnaście lat istnienia S. M. ROCK, misja szkoły była wykonana w ponad 100%, czego najlepszym dowodem jest niegasnąca popularność i zainteresowanie zajęciami. Dodatkowym atutem S.M. Rock są koncerty, w których młodzi uczniowie mogą zaprezentować przed żywą publicznością efekty swojej pracy. Bardzo wysoka dziś pozycja Szkoły Muzyków Rockowych na tarnowskim rynku muzycznym jest wynikiem ciężkiej pracy nauczycieli, a także sukcesów absolwentów.
Z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia S.M. ROCK, Tarnowskie Centrum Kultury organizuje koncert specjalny, w którym wystąpią Uczniowie S.M. Rock, Absolwenci, Nauczyciele oraz zaproszeni goście, m.in.: Jerzy Durał (ZIYO), Wojciech Klich, Magda Piwowarczyk (SIEDEM), Krzysztof Huber (PERSONEL), Mariusz „Mario” Dziekan, a także byli nauczyciele S.M. Rock: Tomasz Fiołek, Leszek Łuszcz.
To jedyny taki koncert, w którym uczniowie, na jednej scenie zagrają do piosenek zespołów tarnowskiej sceny rockowej w towarzystwie autorów, oraz największe, zagraniczne przeboje.
Impreza odbędzie się 28 listopada 2008 o godz. 19.00 w Piwnicach TCK (Tarnów – Rynek 5).
Bilety: 15 zł. Informacje: 014 6 888 888, www.tck.pl

S.M. ROCK, to hasło zawsze gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Koncerty z tego cyklu to przede wszystkim wielka energia, jaką młodzi ludzie, uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych- generują przy okazji spotkania z żywym dźwiękiem i równie żywą publiką.
Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych. Indywidualne zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr SMOLEŃ (gitara), Paweł MAZUR (bas), Bartłomiej ROJEK (perkusja).
Szkoła Muzyków Rockowych S.M.ROCK działa nieprzerwanie od 1993r., kiedy to z inicjatywy Tomasza Kapturkiewicza, aktualnego Dyrektora TCK, do współpracy w roli nauczycieli zaproszono najlepszych tarnowskich muzyków. Wśród nich byli:
Piotr Smoleń (CAVE, C.C. Band, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Paweł Mazur (CAVE, C.C. Band, ZIYO, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Adam Prucnal (ZIYO, Brathanki),
Tomasz Fiołek,
Bartek Szułakiewicz,
Leszek Łuszcz (CAVE, SIEDEM, C.C. Band).

UWAGA KONKURS!
Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenie na koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TCK. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w piątek, po godz. 15:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:52:45
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html