To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Integracyjna Zabawa Andrzejkowa Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie    -   29/11/2008
Gościli w „Blue Klubie”
25 listopada uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Tarnowie przy ul. Ostrogskich 5B byli gospodarzami Imprezy Andrzejkowej zorganizowanej przez „Blue Klub” w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 8. Do wspólnej zabawy zaprosili swoje koleżanki i kolegów z WTZ przy SOSW w Tarnowie z ul. Klikowskiej, oraz WTZ z Woli Rzędzińskiej.

Ogloszenie

Wspaniała oprawa muzyczna, feeria świateł wywołały u wszystkich pogodny nastrój i radość ze spotkania. Gorąca atmosfera jaka panowała na parkiecie studzona była przez gospodarza klubu napojami chłodzącymi. Uczestnicy wszystkich warsztatów wyrażają gorące podziękowania organizatorom za zaproszenie do zabawy, która wpisała się w jedną z form imprez integracyjnych dla mieszkańców miasta organizowanych przez gospodarza klubu. Kilkugodzinny czas minął bardzo szybko i zostanie na długo zapamiętany przez bawiących się niepełnosprawnych. Dziękujemy. – pisze Adam Bednarek, kerownik WTZ przy PSOUU – Koło w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:11:39
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html