To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   SP nr 11 i 12 do likwidacji ?   -   24/10/2003
Zakończyła prace komisja, która zajmowała się opracowaniem programu restrukturyzacji oświaty w Tarnowie. Chodzi o likwidację dwóch podstawówek oraz połączenie dwóch szkół ponadgimnazjalnych – mówi wiceprezydent Andrzej Sasak. Wiceprezydent nie chciał powiedzieć, które podstawówki mają zniknąć mapy edukacyjnej Tarnowa, dopóki tych informacji nie pozna przebywający wciąż w Norwegii prezydent.

Ogloszenie

Z informacji Radia MAKS wynika jednak, że chodzi Szkołę Nr 11 i 12. Dziennikarze MAKS-a dowiedzieli się też, że dyskutowana była także kwesta zasadności samodzielnego istnienia 10-tki, 8-ki i 5-tki. Ale te szkoły - przynajmniej na razie – prawdopodobnie pozostaną. Od nowego roku szkolnego w Tarnowie będzie o 300-u nauczycieli więcej niż potrzeba. Nie znaczy to, że tyle osób zostanie zwolnionych – przekonuje Andrzej Sasak. Ponadto w szkołach mają być powiększane klasy, by liczyły one przynajmniej 25 uczniów. Zmiany polegające na przykład na wydzielaniu warsztatów ze struktur oświatowych w związku z reformą szkolnictwa zaplanowano w szkołach zawodowych. Opinię komisji, w której pracowali między innymi przedstawiciele dyrekcji szkół nie przewidzianych do likwidacji i szef tarnowskiej delegatury kuratorium weźmie prezydent przygotowując projekt uchwały w sprawie zmian w sieci szkół. Ostateczną decyzję podejmą radni na sesji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:40:03
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html