To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   To będzie ciekawy koncert...    -   29/11/2008
Lao Che – „Gospel”
Założony w Płocku w 1999 r. zespół, choć składa się z głównie z muzyków grających wcześniej w kapelach heavymetalowych, z gatunkiem tym ma niewiele wspólnego. Grupa wymyśliła swój własny nurt, w którym rock, folk, muzykę ilustracyjną, piosenka autorska połączona została z elementami słuchowiska. Nagrywali już płyty o straosłowiańskich gusłach i o Powstaniu Warszawskim – krążek ten wywalczył sobie miano jednego z większych kulturalnych wydarzeń 2005 roku. Ale to ostatni album „Gospel” przyniósł im największy sukces komercyjny. Płyta ta, promowana podczas koncertu w Tarnowie, to zestawienie wielu gatunków muzyki i niezwykła dynamika, to mnogość różnych brzmień zaczynając od rocka lata 70 przez muzykę ludową i gitarową. Z jednej strony radosna i żywiołowa z drugiej pełna refleksji, wiary i przesłania. Mościckie Centrum Kultury zaprasza na koncert grupy „Lao Che”, który rozpocznie się 5 grudnia o godz. 18:00. Dla inTARnautów mamy do rozlosowania jedno podwójne zaproszenie.

Ogloszenie
>

Grupę tworzą: Mariusz Denst, Hubert Dobaczewski, Michał Jastrzębski, Rafał Borycki, Filip Różański, Jakub Pokorski i Maciek Dzierżanowski.
Mecenasem koncertu jest Firma CECHTAR Sp. z o.o. w Tarnowie.

MCK, ul. Traugutta 1, 5 grudnia godz. 18:00

UWAGA ! KONKURS
Zaproszenie można otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: MCK LAO CHE. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w piątek 5 grudnia, po godz. 12:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:19:16
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html