To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bławut, Herzog: Mistrzowie dokumentu (1)    -   30/11/2008
Wojownik
W grudniu „Millennium Studio” proponuje nam dwie projekcje – pierwszą z nich jest film „Wojownik” Jacka Bławuta, dokument HBO Polska o Marku Piotrowskim, dziewięciokrotnym Mistrzu Świata w kick-boxingu. Bohater po dwóch latach ciągłych sukcesów na ringu zostaje dwukrotnie pokonany. Jest załamany. Poupada na zdrowiu, pojawiają się problemy rodzinne i finansowe, umiera jego ojciec. Ale Piotrowski to niezwykle silna osobowość: nie poddaje się, jego motto życiowe to: wstań i walcz. Przed projekcją (8 grudnia) wprowadzenia do filmu dokona Piotr Kopa, redaktor naczelny „Gazety Tarnowskiej”, miłośnik boksu i znawca kariery Marka Piotrowskiego.

Ogloszenie

Marek Piotrowski to legendarny polski kick-boxer, który odniósł ogromny sportowy sukces, ale i doświadczył życiowego upadku. W 1988 roku, dwanaście miesięcy przed upadkiem komunizmu, Piotrowski emigruje do Stanów Zjednoczonych. Pragnie zostać gwiazdą kick-boxingu. Jego marzenie wkrótce się spełnia: ku zaskoczeniu wszystkich zostaje Mistrzem USA. Wygrywając walkę ze słynnym Donem Wilsonem, zdobywa tytuł Mistrza Świata. Ameryka leży u jego stóp. Po dwóch latach ciągłych sukcesów na ringu zostaje dwukrotnie pokonany. Jest załamany. Poupada na zdrowiu, pojawiają się problemy rodzinne i finansowe, umiera jego ojciec. Ale Piotrowski to niezwykle silna osobowość: nie poddaje się, jego motto życiowe to: wstań i walcz.

Kino Millennium, ul. Traugutta 1, 8 grudnia, godz. 20:00

Foto: Piotr Bławut, Filmpolski.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:05:56
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html