To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wtorkowe utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Tarnowa    -   01/12/2008
Ćwiczenia antyterrorystyczne
We wtorek 2 grudnia 2008 roku Komenda Miejska Policji w Tarnowie przeprowadza ćwiczenia z zakresu przeciwdziałania aktom terrorystycznym. Odbędą się one w budynku Komisariatu Policji Tarnów Centrum i na terenie do niego przyległym. Oprócz policjantów udział w ćwiczeniach biorą instytucje ustawowo powołane do przeciwdziałania tego typu zagrożeniom m.in. sztaby zarządzania kryzysowego miasta i powiatu tarnowskiego, m.in. Państwowa Straż Pożarna, Jednostka Ratownictwa Chemicznego, Straż Graniczna. W związku z ćwiczeniami przewidywane są pewne utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta.

Ogloszenie

W ramach ćwiczeń wykorzystane zostaną siły Nieetatowej Grupy Realizacyjnej, Zespół Negocjatorów, Grupy Rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Krakowie. Organizowane ćwiczenia mają na celu przygotowanie się do odparcia ataku terrorystycznego, doskonalenie umiejętności w działaniu zespołowym w zakresie planowania i prowadzenia akcji, a także sprawdzenie procedur współdziałania z podmiotami administracji specjalnej i organami samorządowymi w warunkach sytuacji kryzysowych.
W związku z przeprowadzeniem ćwiczeń przewiduje się pewne utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach 09.30- ok.13.00. Zamknięta zostanie ulica Narutowicza - od ul. Krakowskiej do ul. Bandrowskiego. Ruch dla pojazdów jadących z zachodu na wschód będzie odbywał się ul. Krakowską do ul. Targowej i dalej ul. Bernardyńską lub ul. Panny Marii. Samochody o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton zostaną zawrócone na ul. Pułaskiego poprzez stację BP. Pojazdy jadące z kierunku wschodniego na zachód, z ul. Narutowicza kierowane będą w ul. Limanowskiego i dalej ul. Bema, w kierunku ul. Krakowskiej. Na wszystkich skrzyżowaniach w obrębie utrudnień wystawione będą patrole policyjne, które kierować będą ruchem. Za wszystkie niedogodności związane ze zmianą organizacji ruchu przepraszamy.
Na podstawie komunikatu Rzecznika Prasowego KMP w Tarnowie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:47:31
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html