To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziesiąty finał pięknej akcji w tarnowskich szkołach    -   02/12/2008
Wszystkie dzieci są kochane
Już po raz dziesiąty w najbliższy piątek 5 grudnia odbędzie się w Tarnowie finał akcji „Wszystkie Dzieci Są Kochane”. Do realizacji tego szlachetnego przedsięwzięcia organizatorzy: Pałac Młodzieży - Młodzieżowe Centrum Samorządności, Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego oraz Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie tradycyjnie zaprosili samorządy uczniowskie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich Ziemi Tarnowskiej. Ma zostać przygotowanych około 600 paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci. Tegoroczny finał odbędzie w Hali Sportowej I LO przy ul. Piłsudskiego 4.

Ogloszenie
- Celem naszego wspólnego przedsięwzięcia jest zaproszenie około 600 dzieci biednych z rodzin wielodzietnych, na spotkanie ze Św. Mikołajem, który wręczy im prezenty. Pragniemy również, by do ok. 200 dzieci leżących i bardzo chorych (ośrodki terapeutyczne) przybył również osobiście Św. Mikołaj z podarunkami. Na to miłe spotkanie z św. Mikołajem po raz kolejny, kierują dzieci Miejskie i Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. W czasie oczekiwania na św. Mikołaja, dzieci będą się fantastycznie bawić, uczestnicząc w radosnym bloku artystycznym z udziałem wspaniałych wykonawców.
W tym roku, organizując solidarnie już po raz 10, Wieczór Mikołajowy „Wszystkie dzieci są kochane”, obchodzimy wspólnie jubileusz - realizacji X edycji tej pięknej i szlachetnej akcji. Gorąco dziękując za zaufanie, serce i wszelaką pomoc okazywaną nam do tej pory przy realizacji naszych wspólnych przedsięwzięć charytatywnych ,zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie X edycji akcji „Wszystkie dzieci są kochane”
- apeluje koordynator MCS i główny organizator akcji mgr Stanisław Olszówka

Paczki od klas (organizatorzy życzyliby sobie, aby każda tarnowska klasa ufundowała 1 paczkę) są przyjmowane do czwartku 4.XII.br. w godz. 9.00 – 17.00 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24, pok.nr.8 /parter. Wszystkie szkoły oraz osoby prywatne, które włączą się do realizacji przedsięwzięcia, otrzymają pamiątkowe certyfikaty.
Dary Mikołajowe mogą bowiem również przekazywać osobiście Tarnowianie.
Wszelkie dodatkowe szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. kom.: 0605 282 697, e-mail: sto2@vp.pl
- Największą dla nas wszystkich radością będą uśmiechnięte buzie i oczka naszych milusińskich - deklaruje Stanisław Olszówka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:24:55
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html