Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Święto 3 maja w Tarnowie   -   03/5/2004
Nie braknie dziś Tarnowianom miejsc, w których mogą świętować w atmosferze pikniku. Powodem jest nie tylko 213 Rocznica Uchwalenia Konstytucji ale też dalsza celebra przystąpienia Polski do UE. O godz. 12.00 w Katedrze rozpocznie się uroczysta Msza Św. w Intencji Ojczyzny. Tuż po niej nastąpi przemarsz i złożenie wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Popołudniu świętować będzie można na Rynku i w dwóch miejscach na terenie Mościc.

Ogloszenie
>

Po uroczystościach pod Grobem Nieznanego żołnierza rozpoczną się imprezy towarzyszące oficjalnym obchodom Święta Konstytucji. Przy dźwiękach Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych i inych zespołów ok. 16.00 rozpocznie się impreza plenerowa, obejmująca prezentację grup amatorskich i kapel. Na 17.00 aktorzy Tarnowskiego Teatru przygotowali dla uczestników "Wielkiej Majówki" na Rynku program poetrycki "Polskie tańce w poezji". Recytacjom aktorów towarzyszyć będą wystepy Zespołu Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy". O 18.30 zaplanowano nieco gorących, latynoskich rytmów - koncert zespołu SALSA. Występom na scenie towarzyszyć będą liczne konkursy i plac zabaw dla dzieci.

Już od godziny 13.00 będzie się można bawić również w Mościcach. O tej porze na terenach zielonych wokół MFK ustawione zostaną stoiska handlowe, dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Będą też ogródki piwne, grill, dania gorace. A wszystko to w ramach "Majówki unijnej z MFK" O 14.00 rozpocznie się tam pokaz przygotowany przez Stadninę Koni w Klikowej, któremu przygrywać będzie zespół "Kumotry". Od 16.00 prezentowała się będzie kapela podwórkowa "Tarnowskie Franty", natomiast dzieci o tej porze proszone będą do wnętrza kina Millennium, gdzie odbędzie się dla nich specjalny pokaz filmu "Piotruś Pan". 0 19.00 w tej samej sali dla dorosłych zaplanowano konferencję nt. "Kultura w UE a zachowanie dziedzictwa narodowego". Po niej, od godz. 20.00 w hollu MFK zaplanowano aż do północy zabawę taneczną.

W tym samym czasie tylko kilkadziesiąt metrów dalej od terenów MFK trwał będzie, na stadionie Unii, Żużlowy Europiknik. On również rozpocznie około godziny 13.00 od przejazdu i pokazów Kongregacji Motocyklistów "Watacha" a także pokazów starych samochodów. Następnie na murawie stadionu zaprezentują się i rozegrają zawody trialowcy. Będzie też można zobaczyć występ cheerleaderek.Od godziny 15.00 na stadionie trwał będzie mecz żużlowy UNIA Tarnów - ZKŻ Zielona Góra. Około godziny 17.45 zaplanowano natomiast koncert Pawła Kukiza i zespołu PIERSI.
Bilety wstępu na "Żużlowy Europiknik" kosztują 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), program meczu 4 zł.
Dzieci do lat 7 mogą wchodzić na stadion za darmo. Wstęp na obiekt od godz. 12.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(03-05-2004) bacter :
Napaście tym widokiem wasze krwawe oczy, O wy wszyscy, jej zbójcy, rodzie gadów smoczy, Wy chytrych zdrad sąsiedzkich służalce nikczemni, Błędu, dumy, prywaty, krzykacze najemni, Wy wszyscy, coście różne larwy przybierali, I zgubą Waszej matki ręce pomazali. Niech ta krew na was padnie i na wasze dzieci, I piętnem matkobójczym na czole wyświeci, A przekleństwo zgubionych milionów ludzi I tych, których potomność w ich wnukach obudzi. Niechaj was wśród ścian waszych, wśród ludzi ścigają, I trwożnych mar widziadła niech was przebudzają, Ale czyż przez to żywot ojczyźnie wrócicie, I głowę jej waszemi głowy okupicie. Wam niechaj nieprzyjaciel targ wasz w gardło wbije, I miejsca ich siedziby lemieszem rozryje. I płód ich napoczęty o kamień rozpryśnie, I ciała niepogrzebne psom na pastwę ciśnie. Niech ich wątroby szarpią sępy nieuśpione. Ale kto usiadłszy na karki spodlone, Niech im wymyśla męki, śmierć odradza z śmierci. A katusze ich wieczna zawora zawierci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) ? :
A cóż to za plugawa klatwa ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-05-2004) Q :
Nieważne, że nie znasz ortografii! Grunt, że wysłowiłeś myśl i wysłałeś ją w Internet... A właściwie nie musi w tym być nawet żadnej myśli -- wystarczy, że dobrze ci z tym, żeś napisał... Lucia Mušková

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-05-2004) Polak :ciacho@jasta.tarnow.pl 
KOCHAM POLSKE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947