To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Święto 3 maja w Tarnowie   -   03/5/2004
Nie braknie dziś Tarnowianom miejsc, w których mogą świętować w atmosferze pikniku. Powodem jest nie tylko 213 Rocznica Uchwalenia Konstytucji ale też dalsza celebra przystąpienia Polski do UE. O godz. 12.00 w Katedrze rozpocznie się uroczysta Msza Św. w Intencji Ojczyzny. Tuż po niej nastąpi przemarsz i złożenie wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Popołudniu świętować będzie można na Rynku i w dwóch miejscach na terenie Mościc.

Ogloszenie
>

Po uroczystościach pod Grobem Nieznanego żołnierza rozpoczną się imprezy towarzyszące oficjalnym obchodom Święta Konstytucji. Przy dźwiękach Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych i inych zespołów ok. 16.00 rozpocznie się impreza plenerowa, obejmująca prezentację grup amatorskich i kapel. Na 17.00 aktorzy Tarnowskiego Teatru przygotowali dla uczestników "Wielkiej Majówki" na Rynku program poetrycki "Polskie tańce w poezji". Recytacjom aktorów towarzyszyć będą wystepy Zespołu Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy". O 18.30 zaplanowano nieco gorących, latynoskich rytmów - koncert zespołu SALSA. Występom na scenie towarzyszyć będą liczne konkursy i plac zabaw dla dzieci.

Już od godziny 13.00 będzie się można bawić również w Mościcach. O tej porze na terenach zielonych wokół MFK ustawione zostaną stoiska handlowe, dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Będą też ogródki piwne, grill, dania gorace. A wszystko to w ramach "Majówki unijnej z MFK" O 14.00 rozpocznie się tam pokaz przygotowany przez Stadninę Koni w Klikowej, któremu przygrywać będzie zespół "Kumotry". Od 16.00 prezentowała się będzie kapela podwórkowa "Tarnowskie Franty", natomiast dzieci o tej porze proszone będą do wnętrza kina Millennium, gdzie odbędzie się dla nich specjalny pokaz filmu "Piotruś Pan". 0 19.00 w tej samej sali dla dorosłych zaplanowano konferencję nt. "Kultura w UE a zachowanie dziedzictwa narodowego". Po niej, od godz. 20.00 w hollu MFK zaplanowano aż do północy zabawę taneczną.

W tym samym czasie tylko kilkadziesiąt metrów dalej od terenów MFK trwał będzie, na stadionie Unii, Żużlowy Europiknik. On również rozpocznie około godziny 13.00 od przejazdu i pokazów Kongregacji Motocyklistów "Watacha" a także pokazów starych samochodów. Następnie na murawie stadionu zaprezentują się i rozegrają zawody trialowcy. Będzie też można zobaczyć występ cheerleaderek.Od godziny 15.00 na stadionie trwał będzie mecz żużlowy UNIA Tarnów - ZKŻ Zielona Góra. Około godziny 17.45 zaplanowano natomiast koncert Pawła Kukiza i zespołu PIERSI.
Bilety wstępu na "Żużlowy Europiknik" kosztują 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), program meczu 4 zł.
Dzieci do lat 7 mogą wchodzić na stadion za darmo. Wstęp na obiekt od godz. 12.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 21, 2024 12:45:43
IP     : 3.236.112.70
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html