To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Doświadczenia placówek kształcenia specjalnego w edukacji dzieci niepełnosprawnych    -   03/12/2008
Konferencja w SOSW
W dniu dzisiejszym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, ul. Romanowicza 9 w Tarnowie odbybła się XIII Miejska Konferencja z cyklu wychowanie i profilaktyka zagrożeń dzieci i młodzieży pod tytułem „Doświadczenia placówek kształcenia specjalnego w edukacji dzieci niepełnosprawnych". Celem konferencji było doskonalenie działań edukacyjno-wychowawczych i opiekuńczych na rzecz niepełnosprawnych umysłowo, słabo słyszących i niesłyszących , pokazanie form i metod pracy oraz ich efektów w kontekście całego przebiegu edukacji i dalszej drogi życiowej wychowanków.

Ogloszenie

Organizatorami konferencji byli: Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Eugenii Gierat w Tarnowie.
W placówkach tych uczniowie z dysfunkcjami zdobywają wiedzę i umiejętności, a ponadto uczestniczą w zajęciach specjalistycznych – logopedii, gimnastyce korekcyjnej, zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych, a także w różnych formach terapii indywidualnej i grupowej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:23:55
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html