To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kolejna edycja akcji pod hasłem "Św. Mikołaj inaczej. Dzieląc się szpikiem dajesz życie"    -   03/12/2008
VI Tarnowska Kropla 2008
Już kolejny raz odbędzie się jutro w Tarnowie akcja pozyskiwania honorowych, niespokrewnionych dawców szpiku dla chorych na nowotwory krwi. Osoby chętne w wieku 18- 40 lat mogą zgłaszać się w czwartek 4 grudnia w budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 3 w godzinach od 9.00 do 13.00. Tę akcję charytatywną, w ramach której przebadana zostanie kolejna grupa potencjalnych honorowych dawców szpiku z Tarnowa i okolic, stowarzyszenie prowadzone przez Katarzynę Duraj organizuje wspólnie z Prezydentem Miasta Tarnowa oraz Fundacją Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz. Podczas tarnowskiej akcji obecny będzie Jacek Olszewski - mąż ś.p. Agaty Mróz, wspierający działania tarnowskiej "Kropli" i Fundacji, która przyjęła imię zmarłej siatarki.

Ogloszenie

Badania są drugim etapem akcji prowadzonej przez "Kroplę". W pierwszym etapie rozpoczęto zbiórkę środków czystości (mydła w płynie, jednorazowe pieluchy, proszki, płyny itp), które jeszcze do piątku można przynosić do XVI LO w Tarnowie przy Al. Solidarności 18. Przekazane one zostaną 6 grudnia 2008 rodzicom i małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej, gdzie wybierają się organizatorzy akcji wraz z wolontariuszami.

W czwartek wystarczy przyjść na ulicę Goldhammera i oddać tylko 10 ml krwi, aby znaleźć się w rejestrze banku szpiku ALF MDR PL-3 przy Fundacji Przeciwko Leukemii w Warszawie. Badania są bezpłatne. Dane osobowe chronione są tajemnicą zgodnie z obowiązującym międzynarodowym prawem. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:26:12
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html