To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kup coś nie dla siebie w Carrefour    -   05/12/2008
Zbiórka żywności w hipermarkecie
Carrefour Polska przyłącza się do ogólnopolskiej zbiórki żywności organizowanej przez Banki Żywności – w dniach 5 - 7 grudnia klienci sklepów sieci będą mogli wesprzeć potrzebujących w ramach „Świątecznej Zbiórki Żywności”, która w tym roku przebiega pod hasłem „KUP COŚ DLA NIE SIEBIE”. Sieć Carrefour Polska już po raz kolejny angażuje się w akcję pomocy najbardziej potrzebującym.

Ogloszenie
- Poprzez hasło „kup coś nie dla siebie” chcemy zwrócić uwagę, by podczas przedświątecznych zakupów pamiętać nie tylko o sobie i swoich zakupach. Chcemy równocześnie wyzwolić w ludziach dobro i chęć dzielenia się z potrzebującymi. Budujący jest fakt, że coraz więcej Polaków włącza się do naszej akcji. W 2007 roku zebraliśmy 510 ton żywności, czyli o 30 ton więcej niż w roku 2006. W tym roku także bardzo liczymy na hojność Polaków - mówi Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności.
W trakcie akcji na terenie sklepów zostaną ustawione specjalnie oznakowane kosze, do których będą mogli wrzucać nadprogramowo zakupione artykuły spożywcze. W sklepach Carrefour będą zbierane przede wszystkim produkty trwałe, takie jak: olej, cukier, konserwy, makaron, ryż, kasze, a także słodycze. Najbardziej pożądane są produkty spożywcze o przedłużonej trwałości: olej, cukier, ryż, makarony, płatki śniadaniowe, odżywki dla dzieci, dżemy, soki oraz konserwy. Dary trafią do osób najbardziej potrzebujących jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności odbyła się po raz pierwszy w 1997 roku i od tego czasu z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie. W trakcie ostatniej akcji „Podziel się Posiłkiem” zebrano ponad 366 ton żywności, z czego prawie 10% (35 920, 56 kg) przekazali klienci sklepów Carrefour. Spośród wszystkich sieci handlowych, które brały udział w akcji, to właśnie w Carrefour Polska zebrano największą ilość artykułów spożywczych (CPR- js).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:06:07
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html