Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kup coś nie dla siebie w Carrefour    -   05/12/2008
Zbiórka żywności w hipermarkecie
Carrefour Polska przyłącza się do ogólnopolskiej zbiórki żywności organizowanej przez Banki Żywności – w dniach 5 - 7 grudnia klienci sklepów sieci będą mogli wesprzeć potrzebujących w ramach „Świątecznej Zbiórki Żywności”, która w tym roku przebiega pod hasłem „KUP COŚ DLA NIE SIEBIE”. Sieć Carrefour Polska już po raz kolejny angażuje się w akcję pomocy najbardziej potrzebującym.

Ogloszenie
- Poprzez hasło „kup coś nie dla siebie” chcemy zwrócić uwagę, by podczas przedświątecznych zakupów pamiętać nie tylko o sobie i swoich zakupach. Chcemy równocześnie wyzwolić w ludziach dobro i chęć dzielenia się z potrzebującymi. Budujący jest fakt, że coraz więcej Polaków włącza się do naszej akcji. W 2007 roku zebraliśmy 510 ton żywności, czyli o 30 ton więcej niż w roku 2006. W tym roku także bardzo liczymy na hojność Polaków - mówi Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności.
W trakcie akcji na terenie sklepów zostaną ustawione specjalnie oznakowane kosze, do których będą mogli wrzucać nadprogramowo zakupione artykuły spożywcze. W sklepach Carrefour będą zbierane przede wszystkim produkty trwałe, takie jak: olej, cukier, konserwy, makaron, ryż, kasze, a także słodycze. Najbardziej pożądane są produkty spożywcze o przedłużonej trwałości: olej, cukier, ryż, makarony, płatki śniadaniowe, odżywki dla dzieci, dżemy, soki oraz konserwy. Dary trafią do osób najbardziej potrzebujących jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności odbyła się po raz pierwszy w 1997 roku i od tego czasu z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie. W trakcie ostatniej akcji „Podziel się Posiłkiem” zebrano ponad 366 ton żywności, z czego prawie 10% (35 920, 56 kg) przekazali klienci sklepów Carrefour. Spośród wszystkich sieci handlowych, które brały udział w akcji, to właśnie w Carrefour Polska zebrano największą ilość artykułów spożywczych (CPR- js).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947