To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   5 razy "Sokół"   -   04/5/2004
W majowy weekend kolarze tarnowskiego Sokoła odnieśli aż 5 zwycięstw na rożnych trasach w regionie. Taktyczne zagranie, aby porozsyłać zawodników na różne zawody okazała się strzałem w dziesiątkę. Wybór był ogromny, bo organizatorzy przysłali bardzo dużo zaproszeń na swoje imprezy.

Ogloszenie

Pierwsze zawody rozgrywane były 1 maja w Piwnicznej tam najlepsi okazali się Mateusz Dudek (kat. Junior młodszy) i Dominik Drwal ( kat. Junior). Następnego dnia kolarze podzieleni na dwie ekipy rozjechali się do Świebodnej i Rozdziela. W Świebodnej triumfowali Piotr Mucha ( kat. Junior), a w najmocniej obsadzonej kategorii elity wygrał Artur Banaś. Natomiast w Rodzielu gdzie rozgrywany był tylko tzw. Uphill, czyli jazda tylko w górę ( podjazd ponad 3 km), zwyciężył Dariusz Dudziński ( kat. open). Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy naszych tarnowskich kolarzy górskich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:17:23
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html