To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Już wkrótce płyta „Solidarność 1980”    -   08/12/2008
Kolejna kampania „Horyzontów”
20 grudnia jako bezpłatny dodatek do Gazety Krakowskiej ukaże się płyta multimedialna, która jest uwieńczeniem kampanii społeczno edukacyjnej mającej na celu utrwalenie świadomości odnośnie roli Polskiego Sierpnia oraz „Solidarności” w budzeniu aktywności, patriotyzmu i poczucia odpowiedzialności za lokalną wspólnotę. Płyta składa się z dwóch części. Część pierwsza to prezentacja multimedialna poświęcona historii „Solidarności”, której autorami są Adam Gliksman (opracowanie merytoryczne), Agnieszka Opolska (projekt graficzny), Dominik Świątek (projekt html). Na płycie znalazły się archiwalne materiały dotyczące Solidarności, które udostępnił kolekcjoner Adam Słupek. Część druga to jedenaście utworów muzycznych, które towarzyszą spektaklowi teatralnemu „Solidarność 1980 – historia, kultura, pamięć”. Spektakl powstał w ramach kampanii i prezentowany był w miastach Województwa Małopolskiego na przestrzeni od września do listopada 2008 roku. Autorzy: Arkadiusz Boryczka (słowa, muzyka, aranżacja), Łukasz Drwal (aranżacja), Dawid Hallmann (słowa).

Ogloszenie
>

Płytę nabyć będzie można 20 grudnia razem z Gazetą Krakowską na terenie całego Województwa Małopolskiego. Projekt realizowany jest przez: Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY, Zarząd Regionu Małopolska NSZZ SOLIDARNOŚĆ, Gazetę Krakowską, Urząd Miasta Tarnowa, a finansowany z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Instytutu Pamięci Narodowej. Patronat honorowy nad projektem objął Bogusław Sonik - Poseł do Parlamentu Europejskiego (EPL-ED).
Partnerzy projektu: Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Miasta Brzeska, Starostwo Powiatowe w Bochni, Urząd Miasta Bochni, Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Urząd Miasta Gorlic, Urząd Gminy w Gorlicach, Urząd Miasta i Gminy w Miechowie, Starostwo Powiatowe w Olkuszu, Urząd Miasta Olkusza, Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, Urząd Miasta Oświęcimia, Urząd Gminy w Oświęcimiu, Urząd Miasta Chrzanowa, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Urząd Miasta Nowego Targu, Urząd Gminy w Nowym Targu, Międzyzakładowa Komisja Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Miechowie.
Firmy: Karpacka Spółka Gazownictwa, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Krakowski Bank Spółdzielczy oddział Miechów, F.H.U. Byczek z Miechowa.
Patroni Medialni: Gazeta Krakowska, portal InTARnet, radio RDN Małopolska, TVP 3.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 17:33:48
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html