To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Warunkowy nabór do "piątki"   -   05/5/2004
Prezydent Mieczysław Bień podjął decyzję w sprawie warunkowego przywrócenia naboru do Szkoły Podstawowej nr 5 na rok szkolny 2004/2005. Przypomnijmy – Rada Miasta podjęła w trakcie ostatniej sesji uchwałę o zaskarżeniu rozstrzygnięcia nadzorczego Wojewody Małopolskiego dotyczącego SP5 do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie.

Ogloszenie

Do czasu rozstrzygnięcia sprawy w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie, które powinno nastąpić w terminie dwu-trzymiesięcznym, Prezydent zezwolił na prowadzenie warunkowego naboru dzieci mieszkających wyłącznie w obwodzie SP nr 5. Jednocześnie poinformował Dyrektor SP5, że w razie rozstrzygnięcia sprawy na korzyść Miasta, Rada Miasta Tarnowa będzie rozpatrywać realizację uchwały nr XXI/330 z dnia 24 lutego br. tj. uchwały o stopniowej likwidacji szkoły.
W przypadku podjęcia uchwały o stopniowym wygaszaniu szkoły w terminie określonym organizacją roku szkolnego, uczniowie zapisani do klas pierwszych przejdą do szkół, którym przydzielono obwód SP 5 tj. SP 8, 9 lub 15 (wskazanej przez rodziców ucznia).

Atmosfera wokół "piątki" nie sprzyja jednak zapisom "pierwszaków" do tej szkoły. Większość rodziców siedmiolatków woli od razu zapisać dziecko do innej placówki niż liczyć na korzystny dla szkoły werdykt Sądu. W przypadku wydania takiego werdyktu w SP nr 5 i tak może więc braknąć wystarczającej ilości "pierwszaków" do otwarcia pierwszego oddziału.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:29:26
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html