To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Energetyzujący koncert już w piątek    -   10/12/2008
NIE-BO
Przypominamy – 12 grudnia o godz. 20:30 w Piwnicach TCK odbędzie się koncert zespołu NIE-BO, który zaprezentuje na żywo swoje autorskie rockowe kompozycje - nie zabraknie również znanych i lubianych dźwięków z repertuaru innych artystów. NIE-BO to zespół założony przez przyjaciół, którego liderem jest gitarzysta i wokalista Robert Lubera. Skład uzupełniają tarnowianie, doskonale znani naszej publiczności - Piotr QUENTIN Wojtanowski (bas), Krzysztof FLIPPER Krupa (bębny), oraz córka Roberta - Jean. Zespół znany jest z energetycznych wykonań kompozycji Tadeusza Nalepy, Carlosa Santany, Erica Claptona, Jamesa Browna czy nieco młodszych wykonawców, w których doskonale odnajduje się wokalnie Jean, takich jak: Luryn Hill, Alanis Morissette, Alicia Keys. A wszystko to w bluesowo-rockowym anturażu.

Ogloszenie

-Naszym zamierzeniem nie było robienie kariery. Chcieliśmy się spotykać po pracy i grać dla siebie, bawić się muzyką. Taki był nasz cel od samego początku. Zaczęliśmy grać dużo imprez w klubach. Członkowie naszego zespołu towarzyszą podczas koncertów m.in. takim gwiazdom jak Grzegorz Turnau czy Robert Gawliński. Nie zależało nam na budowie własnego wizerunku medialnego. To wspólne muzykowanie przyniosło nam wiele.
Grupa ma w dorobku dwa spektakle muzyczne, zrealizowane w krakowskim Teatrze Ludowym - "Błysk rekina" (obejrzało go 40 tysięcy widzów), wystawiany na festiwalach w Kijowie, Bańskiej Bystrzycy, zaproszony na największy festiwal teatralny w Europie - w Edynburgu oraz "Obudź się! Minnesota Blues" – w 2003 roku spektakl pokazany został w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. NIE-BO ma także na swoim koncie nagrania do filmu "Krugerandy" z Maćkiem Stuhrem w roli głównej. Regularnie koncertuje w kraju i za granicą. W programie koncertu oprócz utworów własnych, znajdują się piosenki światowej sławy artystów takich jak: Carlos Santana, The Beatles, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Bob Marley, Lauryn Hill, BB King, Alanis Morisette, Alicia Keys, Prince, James Brown i innych.
Robert Lubera, lider zespołu, prowadzi również od kilku lat imprezę "Dean Markley Club" (aktualnie w klubie studenckim Żaczek w Krakowie), w której wraz z zespołem NIE-BO wystąpili między innymi: Ewelina Flinta, Tadeusz Nalepa, Robert Gawliński, Artur Gadowski, Maciej Balcar, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Piotrek Cugowski, Szymon Wydra, Marek Raduli, Adam Otręba, Jurek Styczyński, Piotr Nalepa.
Od 2007 roku NIE-BO wspólnie z Piotrem Nalepą, synem zmarłego w marcu tego samego roku „ojca chrzestnego polskiego bluesa” – Tadeusza, uczestniczy w BREAKOUT TOUR, serii koncertów w całym kraju, podczas których Artyści wykonują kompozycje Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej.
Skład: Robert Lubera (git.voc.) - producent, kompozytor, autor tekstów, Jean Lubera (voc.) - laureatka wielu konkursów, stypendystka Miasta Krakowa, Kris "Flipper" Krupa (perkusja) Piotr "Quentin" Wojtanowski (bas).
Bilety w cenie 10 zł.

Piwnice TCK, 12 grudnia godz. 20:30
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:26:41
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html