To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Serdeczne Spotkanie Młodzieżowego Centrum Samorządności    -   10/12/2008
Tylko miłość...
Młodzieżowe Centrum Samorządności, działające w tarnowskim Pałacu Młodzieży zaprasza 12 grudnia na kolejny wieczór z cyklu ABC sztuki życia - Serdeczne Spotkania MCS. Również i tym razem głównym motywem wieczoru będzie miłość – jako nadrzędna wartość człowieka. W czasie spotkania, które zostało pomyślane jako serdeczna dedykacja dla wolontariuszy - którzy zorganizowali X Finał Akcji Międzyszkolnej „Wszystkie dzieci są kochane” wystąpi gościnnie grupa muzyczna „Poddasze”.

Ogloszenie

Zespół „Poddasze” tworzy trzech miłośników muzyki: Piotr Czosnyka, Łukasz Nowak i Daniel Szkotak. Ich muzyka opiera się na dźwiękach dwóch gitar akustycznych i gitary basowej. Piotr oraz Łukasz są członkami zespołu rockowego „Suchy Chleb Dla Konia”, natomiast grupa „Poddasze” jest dla nich odskocznią od ostrzejszego, gitarowego grania. Daniel z kolei to instrumentalista, który od początku swojej przygody z muzyką upodobał sobie spokojne klimaty muzyki akustycznej.
„Poddasze” wykonuje własne piosenki, jak również nowe aranżacje znanych utworów. Chłopcy inspirują się muzyką takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, Radiohead, Myslovitz czy Raz Dwa Trzy. W programie będą również czytać swoją ulubioną poezję Justyna Grocholska i Damian Górecki, na co dzień wolontariusze MCS.
Na otwarte Serdeczne Spotkanie MCS, które rozpocznie się w Pałacu Młodzieży 12 grudnia o godz. 16.30 w sali 52 - zapraszani są ludzie, którzy lubią romantyczną muzykę i poezję. Wstęp wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:35:26
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html