To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Interwencyjne centrum dyspozytorskie MPEC zmieniło siedzibę    -   13/12/2008
MPEC na Bitwy o Wał Pomorski 5
Od dnia 5 grudnia br. „Interwencyjne centrum dyspozytorskie” Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie zmienia siedzibę. To informacja ważna dla odbiorców ciepła reprezentowanych przez organizacje spółdzielcze, administracje i zarządy budynków oraz dla tych mieszkańców Tarnowa, którzy awarie w dostarczaniu ciepła zgłaszają do MPEC osobiście. Nowa siedziba mieści się w budynku MPEC S.A. przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 5.

Ogloszenie
>

Jak czytamy w komunikacie, takie rozwiązanie dodatkowo wzmocni system szybkiego reagowania MPEC. „Zależy nam, aby służby dyspozytorskie pracowały jak najbliżej naszych klientów”. Siedziba przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 5 jest zlokalizowana w centrum zamieszkania największej grupy odbiorców CO i CCW.
Dyspozytorzy MPEC przez 24 godziny nadzorują pracę sieci i węzłów cieplnych. Większość awarii jest lokalizowana i usuwana z wyprzedzeniem pozwalającym likwidować lub ograniczyć ich negatywne skutki, zanim nastąpi odczuwalne zaniżenie komfortu cieplnego. Przypomnijmy, że proces eksploatacji i kontroli standardów dostarczania ciepła do konkretnego odbiorcy jest monitorowany przez telemetryczny system nadzoru MPEC, który stale jest rozbudowywany. Nie mniej cenimy bezpośrednio zgłaszane uwagi lub interwencje, jako element współpracy w bezawaryjnym i zapewniającym wymagany komfort dostarczaniu ciepła – informuje MPEC.
W nowej siedzibie aktualne pozostaną dotychczasowe numery telefonów:
Służby Dyspozytorskie, tel. 0 14 688 22 93
Pogotowie Ciepłownicze, tel. 993
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:33:07
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html