To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   19 i 20 grudnia przyjdź na tarnowski Rynek    -   16/12/2008
Świąteczny kiermasz
Świątecznie przystrojony Rynek, spektakl, występy, kolędnicy i kolęda w tle, tworzyć będą atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 19 i 20 grudnia, podobnie jak w latach ubiegłych tarnowianie będą mogli otrzymać sianko ze Skrzyszowa, rozdawane przez harcerzy Światło Betlejemskie, czy talerz gorącej zupy od Fundacji „Kromka Chleba”. Prezydent Miasta, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Starosta Tarnowski złożą przy tej okazji życzenia.

Ogloszenie
>

Spotkanie będzie też okazją do ostatnich przedświątecznych zakupów. Na straganach pojawią się m.in. miody, grzańce, wędliny, stroiki świąteczne, żywe choinki, siano, wyroby z drewna, ozdoby choinkowe oraz prezenty pod choinkę. Kiermasz w piątek rozpocznie się o godz. 12:00, a w sobotę o godz. 10:00.
W piątek 19 grudnia o godz. 14:00 na Rynku pojawi się Kapela „Kumotry” oraz rozdawane będzie sianko. Od godz. 17:00 Fundacja „Kromka Chleba” częstować będzie gorąca zupą, o godz. 17:15 życzenia dla Tarnowa złoży Prezydent Miasta, Starosta Tarnowski oraz Marszałek Województwa Małopolskiego. Harcerze tarnowskiego Hufca rozdawać będą „Światełko Betlejemskie”. O godz. 17:30 uruchomiony zostanie zegar na tarnowskim Ratuszu, natomiast o godz. 17:45 na scenie zaprezentowany zostanie przez Tarnowski Teatr spektakl „Betlejem polskie” wg Lucjana Rydla w reżyserii Zbigniewa Kułakowskiego. Wezmą w nim udział nestorzy tarnowskiej sceny, aktorzy zawodowi i debiutanci, a także spora grupa dzieci i młodzieży wyłonionej w castingu.
W sobotę 20 grudnia na scenie wystąpią grupy kolędnicze : o godz. 14:00 – „Droby” z Rzepiennika Suchego, o godz. 15:00 – „Śmignianie” z Lisiej Góry, o godz. 17:00 – „Pleśnioki” z Pleśnej. O godz. 18.00 na scenie wystąpi znana i lubiana góralska kapela „Trebunie-Tutki”.
Kiermasz organizowany jest przez Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Centrum Informacji oraz Tarnowski Teatr im. L. Solskiego. Sponsorem głównym kiermaszu jest PGNiG.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:56:13
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html